Facebook
MEBLIK.plDlaczego Meblik?Aktualności

Aktualności

06 Paź
Otwarcie BUWialni w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego

Otwarcie BUWialni w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego

W dniu dzisiejszym (6 października) w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego (BUW) odbyło się WIELKIE OTWARCIE BUWialni! Czyli czytelni dla studentów, którzy są jednocześnie rodzicami. Meblik popierał inicjatywę od samego początku. Nic więc dziwnego, że przekazaliśmy na ten cel mebelki z naszej najnowszej kolekcji dziecięcej - Happy Animals. A co na to dzieci? Zobaczcie sami!

17 Lip
Meblik Kreatorem miejsc pracy 2015!

Meblik Kreatorem miejsc pracy 2015!

1 lipca 2015r otrzymaliśmy prestiżową nagrodę "Kreatora miejsc pracy 2015", otrzymaną od obecnego ministra gospodarki i polityki społecznej RP. Głównym kryterium był wzrost zatrudnienia w naszej firmie, ale brane pod uwagę były również inne czynniki, jak m.in. zatrudnienie osób poniżej 30 i powyżej 50 roku życia, czy rzetelność pracodawcy, np. zatrudnianie pracowników na umowach o pracę oraz terminowe wypłacanie wynagrodzenia.

Więcej o nagrodzie na stronie www.mpips.gov.pl/konkurs. Bardzo dziękujemy za uznanie i czekamy na kolejne wyróżnienia!

04 Lut
Prestiżowe odznaczenie dla kolekcji Fashion Mint!

Prestiżowe odznaczenie dla kolekcji Fashion Mint!

Najważniejsze nagrody branży meblowej przyznane - prestiżowe odznaczenie dla kolekcji Fashion Mint!

Z największą dumą i radością informujemy, iż złożone z wybitnych specjalistów, renomowane jury konkursowe nagrodziło kolekcję Fashion Mint Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2015. Nasza propozycja zachwyciła intrygującym charakterem, niebanalnym wzornictwem oraz ponadczasową klasą i elegancją. O zwycięstwie zdecydowało połączenie wysmakowanych, wprowadzających klimat wielkiego świata mody detali z niekwestionowaną jakością użytych materiałów i nowoczesnością zastosowanych technologii produkcji.Fashion Mint - kolekcja dla nastolatek

Przyznanie nagrody nastąpi podczas Targów Mebli MEBLE POLSKA 2015 w terminie 17-20.02.2015. Będziemy tam! Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego oraz dzielenia z nami tych wspaniałych i przynoszących zaszczyt momentów!

Jeśli chcecie pomóc nam w zdobyciu jeszcze jednego prestiżowego wyróżnienia- głosujcie! Wybór Konsumenta to Wasza decyzja!

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/

29 Paź
Konsumencki Lider Jakości 2014 dla Meblika!

Konsumencki Lider Jakości 2014 dla Meblika!

Mamy przyjemność Was poinformować, że otrzymaliśmy złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2014 w kategorii "Meble dziecięce"! To ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. Za merytoryczną część badania odpowiadał Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. 

Meblik został zatem najbardziej rozpoznywalną marką wśród mebli dla dzieci, a respondenci uznali, że naszymi największymi atutami naszef firmy są:

Konsumencki Lider Jakości 2014

  • funkcjonalność
  • wyjątkowy design
  • bezpieczeństwo
  • szeroki asortyment
  • naturalne produkty
  • zaufanie do marki
Dziękujemy za tą cenną nagrodę i liczymy na kolejne w następnych latach ;) Wszystkie nagrody i wyróżnienia są dostępne na podstronie "Nagrody i dyplomy".
14 Paź
Salon w Kielcach otwarty!

Salon w Kielcach otwarty!

Nowy punkt otwarty!

Mamy przyjemność Was poinformować, że właśnie otworzyliśmy nowy salon w Kielcach! Meblik się przeniósł do Kieleckiej Fabryki Mebli, na ul. Zegnańskiej 232. W salonie są dostępne kolekcje zarówno dziecięce jak i młodzieżowe, jest więc w czym wybierać :)

Możecie nas odwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 10-19 i od soboty do niedzieli w godz. 10-15. Jesteśmy też pod telefonem na 733 333 189 i pod adresem e-mail kielce@meblik.pl.

1.jpg (1800 x 1300)     

15 Lip
Nowość! Biurka regulowane

Nowość! Biurka regulowane

Poszerzyliśmy naszą ofertę biurek specjalnie na nadchodzący sezon szkolny. Od teraz można kupić biurko, które będzie rosło razem z Twoim dzieckiem. Możliwość regulacji wysokości blatu jak i kątu jego nachylenia! Więcej na podstronie dot. biurek regulowanych.

15-lat-dziew.jpg (1800 x 1200)

Do góry