Facebook
MEBLIK.plDlaczego Meblik?Aktualności

Aktualności

04 Lut
Prestiżowe odznaczenie dla kolekcji Fashion Mint!

Prestiżowe odznaczenie dla kolekcji Fashion Mint!

Najważniejsze nagrody branży meblowej przyznane - prestiżowe odznaczenie dla kolekcji Fashion Mint!

Z największą dumą i radością informujemy, iż złożone z wybitnych specjalistów, renomowane jury konkursowe nagrodziło kolekcję Fashion Mint Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2015. Nasza propozycja zachwyciła intrygującym charakterem, niebanalnym wzornictwem oraz ponadczasową klasą i elegancją. O zwycięstwie zdecydowało połączenie wysmakowanych, wprowadzających klimat wielkiego świata mody detali z niekwestionowaną jakością użytych materiałów i nowoczesnością zastosowanych technologii produkcji.Fashion Mint - kolekcja dla nastolatek

Przyznanie nagrody nastąpi podczas Targów Mebli MEBLE POLSKA 2015 w terminie 17-20.02.2015. Będziemy tam! Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego oraz dzielenia z nami tych wspaniałych i przynoszących zaszczyt momentów!

Jeśli chcecie pomóc nam w zdobyciu jeszcze jednego prestiżowego wyróżnienia- głosujcie! Wybór Konsumenta to Wasza decyzja!

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/

29 Paź
Konsumencki Lider Jakości 2014 dla Meblika!

Konsumencki Lider Jakości 2014 dla Meblika!

Mamy przyjemność Was poinformować, że otrzymaliśmy złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2014 w kategorii "Meble dziecięce"! To ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. Za merytoryczną część badania odpowiadał Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. 

Meblik został zatem najbardziej rozpoznywalną marką wśród mebli dla dzieci, a respondenci uznali, że naszymi największymi atutami naszef firmy są:

Konsumencki Lider Jakości 2014

  • funkcjonalność
  • wyjątkowy design
  • bezpieczeństwo
  • szeroki asortyment
  • naturalne produkty
  • zaufanie do marki
Dziękujemy za tą cenną nagrodę i liczymy na kolejne w następnych latach ;) Wszystkie nagrody i wyróżnienia są dostępne na podstronie "Nagrody i dyplomy".
14 Paź
Salon w Kielcach otwarty!

Salon w Kielcach otwarty!

Nowy punkt otwarty!

Mamy przyjemność Was poinformować, że właśnie otworzyliśmy nowy salon w Kielcach! Meblik się przeniósł do Kieleckiej Fabryki Mebli, na ul. Zegnańskiej 232. W salonie są dostępne kolekcje zarówno dziecięce jak i młodzieżowe, jest więc w czym wybierać :)

Możecie nas odwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 10-19 i od soboty do niedzieli w godz. 10-15. Jesteśmy też pod telefonem na 733 333 189 i pod adresem e-mail kielce@meblik.pl.

1.jpg (1800 x 1300)     

15 Lip
Nowość! Biurka regulowane

Nowość! Biurka regulowane

Poszerzyliśmy naszą ofertę biurek specjalnie na nadchodzący sezon szkolny. Od teraz można kupić biurko, które będzie rosło razem z Twoim dzieckiem. Możliwość regulacji wysokości blatu jak i kątu jego nachylenia! Więcej na podstronie dot. biurek regulowanych.

15-lat-dziew.jpg (1800 x 1200)

18 Cze
Konkurs

Konkurs "Mebluj z Meblikiem"

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę konkursową naszego partnera - portal dla rodziców Mamazone.pl Tam znadziecie konkurs, a w nim do wygrania nagrody od Meblika  - 10 kompletów pościeli dla niemowlaczków. Wystarczy odpowiedzieć ciekawie i dowcipnie na jedno zadanie konkursowe: 

Podaj 3 aspekty, którymi będziesz kierować się podczas urządzania pokoju dla dziecka. Swoją odpowiedź krótko uzasadnij.  Odpowiedzi należy zamieszczać TYLKO w wątku konkursowym na stronie: 

http://forum.mamazone.pl/index.php?/topic/7933-konkurs-mebluj-z-meblikiem/

Zapraszamy serdecznie do udziału!

28 Maj

Meblik w "Bitwie o dom" - finał

Finałowy odcinek "Bitwy o dom" już dziś.  Trzymamy kciuki za rodzinę Czyżniaków i wszystkich do tego zachęcamy! Jeśli macie ochotę, można wesprzeć ich bardzej aktywnie biorąc udział w głosowaniu. Ich mieszkanie podoba się nam bardzo. A na szczególne wyróżnienie zasługuje pokój synka Aleksa, lat 9, w którym stworzono klimat jak z bajki.  Ulubiona postać Aleksa zdobi szafę z kolekcji Nordic.  Pozostałe meble także prezentują się przebojowo na tle niebieskich ścian. Poniżej więcej zdjęć z pokoju chłopca.

Zapraszamy przed ekrany dziś o godz. 21.30 na kanale TVN - ostatni odcinek "Bitwy o Dom". Czy wygra rodzina Czyżniaków?