Facebook
MEBLIK.plMłodzież wybiera Meblik Young

Aktualności

Młodzież wybiera Meblik Young

Młodzież wybiera Meblik Young

 Nieszablonowe rozwiązania graficzne, wysoka jakość wykonania i młodzieżowy design sprawiły, że do grona fanów mebli Meblik Young dołączył Adam Zdrójkowski –aktor młodego pokolenia, występujący w popularnym serialu TVP2 pt. „Rodzinka”. Wybrał kolekcję Graffiti !

 adam zdrójkowski

 Meblik nieustannie pracuje nad rozwojem oferty dla młodzieży Meblik Young.  Sukces najnowszej kolekcji Music skłonił nas do rozwinięcia tego tematu na naszych meblach i opracowania nowych wzorów.  Już od 1 października dostępne będą szafy z głośnikami, mikrofonem i dotychczasowe – z gitarami w wersji dla dziewcząt i chłopców.

  Nowa kolekcja Music wkrótce

 Inną nowością, która już jest dostępna w ofercie, jest łóżko Meblik Young ze stelażem i pojemnikiem do przechowywania.  Wygodę takiego rozwiązania zapewnia elastyczny stelaż pod materac, siłownik podnoszący wieko pod pojemnikiem, pojemnik rozciąga się pod całą powierzchnią materaca.  Pomieści nie tylko pościel, koce, ale i rzadziej używane przedmioty.

 

Alternatywą dla łóżek są kanapy – tapicerowane, z opcją spania o powierzchni 140x200 cm, rodzaj materiału i kolor obicia do wyboru spośród wielu opcji.  Po złożeniu kanapa staje się wygodnym miejscem do siedzenia podczas spotkań z przyjaciółmi. Więcej o kanapach znajdziesz na http://www.meblik.pl/kanapy/

Do góry