Facebook
MEBLIK.plInformacjePorady stylistyczne

Porady

16 Sty 2015

Kolorowe sny w przyjaznym otoczeniu - Łóżka dla dzieci

, Beata Czyrny

Kolorowe sny w przyjaznym otoczeniu - Łóżka dla dzieci W życiu każdego małego człowieka nieuchronnie nadchodzi kres etapu niemowlęcego a co za tym idzie- czas pożegnania ze „szczebelkami”. Zbliża się długo wyczekiwany moment- pora na „dorosłe” spanie! I co teraz?- zapytają rodzice. Co wybrać? Na jakie właściwości zwrócić uwagę? Czy ważniejszy jest wygląd czy funkcjonalność nowego łóżka? Szczęśliwie firma Meblik ma dla Was gotowe rozwiązanie.

Czytaj więcej...

17 Lis 2014

Łóżeczko 140 - komfort i wygoda z myślą o przyszłości

, Beata Czyrny

Łóżeczko 140 - komfort i wygoda z myślą o przyszłości Wśród mnogości wyborów, których dokonać muszą przyszli rodzice, niewątpliwie jednym z najważniejszych jest wybór miejsca do spania dla dziecka. Kierują się oni atrakcyjnym wyglądem, trwałością oraz funkcjonalnością „idealnego” modelu. W ofercie firmy MEBLIK znajdziemy produkt spełniający wszystkie w/w kryteria. Łóżeczko 140 nie ma sobie równych!

Czytaj więcej...

13 Cze 2014

X GREEN - inny wymiar Twojej przestrzeni

, Beata Czyrny

X GREEN - inny wymiar Twojej przestrzeni Witajcie Kochani, mam dziś dla Was świeżutką, jeszcze pachnącą nowością propozycję- gotowi? Na dobry początek sezonu wakacyjnego (wakacje, ach wakacje...) przedstawiam coś, co przypadnie do gustu miłośnikom pozornie nieuporządkowanej przestrzeni- najnowszą meblikową kolekcję- X-GREEN! Poszalejmy trochę! Oryginalny, cięty grawer na frontach, limonowo- turkusowe boki i półki oraz skośnie umieszczone uchwyty zdają się buntować przeciw wszelkim przyjętym normom. A to lubimy najbardziej, prawda?

Czytaj więcej...

07 Maj 2014

Barça, Barça do boju!

, Beata Czyrny

Barça, Barça do boju! Hej moi drodzy, tu Meblik. Jak dzisiejsze humory? Mam nadzieję, że dobrze bo przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego- przeniesiemy się na chwilę do raju każdego kibica. Kto jest fanem piłki nożnej?- ręka do góry! A kto kibicuje Barcelonie? Wiem, że Waszym ulubieńcom nie poszło najlepiej w tym sezonie ale głowy do góry! Dajmy im wsparcie i pokażmy, że są dla Nas najlepsi na świecie!

Czytaj więcej...

03 Kwi 2013

Red Music – W świecie nut, dźwięku i uniesienia

, Mateusz Liegmann

Red Music – W świecie nut, dźwięku i uniesienia Założeniem projektu było stworzenie nowoczesnego wnętrza, które jednocześnie jest „muzyką”. Jak wiadomo prawie każdy nastolatek na świecie interesuje się i żyje muzyką. Meblik przełożył również swoje zainteresowania, swoją miłość do muzyki na elementy wyposażenia pokoju dla nastolatków.

Czytaj więcej...