MEBLIK.plInformacjePorady stylistyczne

Porady

03 Kwi 2013

Red Music – W świecie nut, dźwięku i uniesienia

, Mateusz Liegmann

Red Music – W świecie nut, dźwięku i uniesienia Założeniem projektu było stworzenie nowoczesnego wnętrza, które jednocześnie jest „muzyką”. Jak wiadomo prawie każdy nastolatek na świecie interesuje się i żyje muzyką. Meblik przełożył również swoje zainteresowania, swoją miłość do muzyki na elementy wyposażenia pokoju dla nastolatków.

Czytaj więcej...

02 Kwi 2012

Pokój dla małego sportowca

, Meblik

Pokój dla małego sportowca Za motyw przewodni do pokoju dla chłopca można wybrać tematykę sportową. Najpopularniejszym ze sportów będzie zapewne piłka nożna, ale jest przecież tyle pozostałych kategorii, że z pewnością każdy wybierze coś dla małego chłopca: koszykówka, wyścigi rajdowe, Formuła 1, cross, rajdy rowerowe, żeglarstwo i wiele innych.

Czytaj więcej...

01 Kwi 2012

Pokój dla rodzeństwa – propozycje podziału

, Meblik

Pokój dla rodzeństwa – propozycje podziału Jak podzielić przestrzeń w obrębie jednego pokoju, kiedy jego lokatorami jest rodzeństwo: dziewczynka i chłopiec? Postaramy się przedstawić kilka ciekawych rozwiązań.

Czytaj więcej...

01 Kwi 2012

Pomysł na dziecięcy pokój

, Meblik

Pomysł na dziecięcy pokój Urządzanie zacisznego domowego pokoju dla dziecka jest nie lada wyzwaniem. Każda przestrzeń spełnia inne cele, w związku z czym stawia odmienne wyzwania i wymagania w jej zaprojektowaniu. Wizję stylu, motywów i materiałów należy pogodzić i uspójnić z powierzchnią i jej przeznaczeniem...

Czytaj więcej...

25 Mar 2012

Meble dla dzieci jak malowane!

, Meblik

Meble dla dzieci jak malowane! Amatorskie urządzanie i aranżowanie wnętrz jest bardzo przyjemnym i angażującym doświadczeniem. Osoby ceniące estetykę otoczenia, z wyczuciem smaku, stylu i z dużą dawką pomysłów mogą zrewolucjonizować niejedną przestrzeń użytkową...

Czytaj więcej...