Facebook
MEBLIK.plInformacjePorady stylistyczne

Porady

17 Lis 2014

Łóżeczko 140 - komfort i wygoda z myślą o przyszłości

, Beata Czyrny

Łóżeczko 140 - komfort i wygoda z myślą o przyszłości Wśród mnogości wyborów, których dokonać muszą przyszli rodzice, niewątpliwie jednym z najważniejszych jest wybór miejsca do spania dla dziecka. Kierują się oni atrakcyjnym wyglądem, trwałością oraz funkcjonalnością „idealnego” modelu. W ofercie firmy MEBLIK znajdziemy produkt spełniający wszystkie w/w kryteria. Łóżeczko 140 nie ma sobie równych!

Czytaj więcej...

13 Cze 2014

X GREEN - inny wymiar Twojej przestrzeni

, Beata Czyrny

X GREEN - inny wymiar Twojej przestrzeni Witajcie Kochani, mam dziś dla Was świeżutką, jeszcze pachnącą nowością propozycję- gotowi? Na dobry początek sezonu wakacyjnego (wakacje, ach wakacje...) przedstawiam coś, co przypadnie do gustu miłośnikom pozornie nieuporządkowanej przestrzeni- najnowszą meblikową kolekcję- X-GREEN! Poszalejmy trochę! Oryginalny, cięty grawer na frontach, limonowo- turkusowe boki i półki oraz skośnie umieszczone uchwyty zdają się buntować przeciw wszelkim przyjętym normom. A to lubimy najbardziej, prawda?

Czytaj więcej...

07 Maj 2014

Barça, Barça do boju!

, Beata Czyrny

Barça, Barça do boju! Hej moi drodzy, tu Meblik. Jak dzisiejsze humory? Mam nadzieję, że dobrze bo przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego- przeniesiemy się na chwilę do raju każdego kibica. Kto jest fanem piłki nożnej?- ręka do góry! A kto kibicuje Barcelonie? Wiem, że Waszym ulubieńcom nie poszło najlepiej w tym sezonie ale głowy do góry! Dajmy im wsparcie i pokażmy, że są dla Nas najlepsi na świecie!

Czytaj więcej...

03 Kwi 2013

Red Music – W świecie nut, dźwięku i uniesienia

, Mateusz Liegmann

Red Music – W świecie nut, dźwięku i uniesienia Założeniem projektu było stworzenie nowoczesnego wnętrza, które jednocześnie jest „muzyką”. Jak wiadomo prawie każdy nastolatek na świecie interesuje się i żyje muzyką. Meblik przełożył również swoje zainteresowania, swoją miłość do muzyki na elementy wyposażenia pokoju dla nastolatków.

Czytaj więcej...

02 Kwi 2012

Pokój dla małego sportowca

, Meblik

Pokój dla małego sportowca Za motyw przewodni do pokoju dla chłopca można wybrać tematykę sportową. Najpopularniejszym ze sportów będzie zapewne piłka nożna, ale jest przecież tyle pozostałych kategorii, że z pewnością każdy wybierze coś dla małego chłopca: koszykówka, wyścigi rajdowe, Formuła 1, cross, rajdy rowerowe, żeglarstwo i wiele innych.

Czytaj więcej...

 
Meblik Święta