+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plNowośćBiurka dla ucznia

Biurka dla uczniaBiurka dla ucznia - kolekcja Drift

Wybór biurka i urządzanie pokoju dla ucznia jest wydarzeniem dla całej rodziny. Szczególnie, gdy nasza pociecha idzie po raz pierwszy do szkoły, sprawmy, aby wybór biurka był ważnym etapem przygotowań przyszłego pierwszoklasisty. Rozpoczęcie nauki w szkole to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu :) Jakie biurko wybrać?

Odpowiedź jest prosta, dopasowane do wzrostu dziecka, dość duże, aby pomieściły się wszystkie zeszyty i podręczniki. Bogata oferta naszych biurek z pewnością zadowoli tych najbardziej wybrednych – różnorodność wzorów i kolor sprawi, że z łatwością dobierzemy biurko do mebli i wystroju pokoju, zarówno dziecięcego, jak i młodzieżowego.  

Biurko UP

Wybierając biurko dla siedmiolatka, warto wybrać takie z możliwością regulacji wysokości. Biurko UP dostępne jest w trzech wymiarach 100 cm, 120 cm i 140 cm. Możliwość ustawienia wysokości blatu aż na pięciu poziomach (UP 100 i UP 120) od 50 cm do 75 cm sprawi, że biurko będzie dobre nawet wtedy, gdy nasz pierwszoklasista pójdzie do liceum. Dodatkowo, blat pokryty folią termokurczliwą jest odporny na odpryski i zarysowania, więc nauka pisania, rysowanie i malowanie mogą iść pełną parą. Wszelkie zabrudzenia z łatwością można usunąć wilgotną szmatką. Biurko UP 140 ma co prawda tylko możliwe dwa poziomy wysokości blatu (61 i 74 cm), ale za to może być oparte na kontenerku (Box) lub niskiej szafce (Tv Box). Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie zeszyty i przybory szkolne będą pod ręką. Wszystkie biurka posiadają haczyk do zawieszenia szkolnego tornistra przez co łatwiej o utrzymanie porządku.

Biurko 145

Klasyczne biurko o szerokości aż 145 cm. Po bokach biurka znajdują się dwie pojemne szafki, w których zmieszczą się wszystkie szkolne rzeczy, zeszyty, podręczniki, farby, bloki rysunkowe i wiele więcej. Natomiast na pisaki, flamastry, kredki, liniały i tym podobne znajdzie się dosyć miejsca w szufladzie pod blatem. Tak jak w biurkach UP i w biurku 145 blat pokryty jest folią termokurczliwą. Drzwiczki szafek są zdobione grawerami we wszystkich kolekcjach dziecięcych.

Biurko-regał dziecięcy

To zdecydowanie najbardziej praktyczne rozwiązanie. Połączenie 2 w 1 sprawdzi się idealnie w małych pomieszczeniach,Biurko-regał kolekcja Basic gdzie każdy centymetr musi być wykorzystany na maksa. Biurko-regał wpasuje się w dowolny róg pokoju zajmując niewiele miejsca. 

Wszystkie krawędzie w biurkach dziecięcych są zaokrąglone, aby zwiększyć bezpieczeństwo dziecka. Dodatkowo wyposażone są w specjalną ozdobną koronę, która zabezpiecza drobne rzeczy, takie jak kredki czy pisaki, przed spadnięciem za biurko.

Sytuacja będzie wyglądała nieco inaczej jeśli wybieramy biurko dla nastolatka. Powrót do szkoły nie jest już tak niezwykłym wydarzeniem. Niemniej zadbajmy, aby miejsce przeznaczone do nauki odpowiadało w 100% nastolatkowi. Będzie spędzał przy biurko bardzo dużo czasu ucząc się, odrabiając lekcje czy czytając.

Sprawdźmy jakie biurka dedykowane są nastolatkom

Biurko YO Mix

Biurko YO Mix to najbardziej popularny model wśród biurek dla młodzieży. Prawdopodobnie za sprawą możliwości zestawienia z kontenerkiem YO, niską szafką RTV YO 100 lub 150. Możliwość oparcia blatu na kontenerku lub szafce RTV w dowolnym ustawieniu: równolegle, prostopadle, pod kątem, na zewnętrz, pod blatem pozwala na dopasowanie miejsca do nauki do potrzeb nastolatka. Laminowany blat o grubości 25 mm jest odporny na odpryski i zarysowania, a dodatkowo nie wygnie się pod ciężarem wszystkich podręczników i lektur.

Biurko Mix - zestawy

Biurko YO Mix Plus

Podrasowana wersja biurka YO MIX. Oprócz funkcjonalności biurka YO Mix, do biurka YO Mix Plus został dodany plus w postaci regulacji wysokości blatu (możliwe dwie wysokości 65 i 75 cm). Opcja szczególnie przydatna, gdy dziecko nadal rośnie, a my chcemy zadbać o właściwą pozycję podczas odrabiania lekcji.  

Biurko YO 14 Max Plus

Max Plus to jedno z najbardziej funkcjonalnych biurek dostępnych na rynku. Zaczynając od blatu pokrytego folią termokurczliwą, która jest łatwa do utrzymania w czystości, poprzez regulację wysokości blatu (57 cm, 64 cm, 70 cm, 77 cm) do uchylnej części blatu z małym organizerem pod blatem. Dodatkowo, na blat możemy postawić nadstawkę, dzięki czemu zyskamy miejsce na najpotrzebniejsze rzeczy.

Biurko-regał kolekcja UNI WhiteBiurko-regał młodzieżowy

Młodzieżowa wersja biurko-regału. Nieco większa z większą ilością półek, gdyż z czasem rzeczy tylko przybywa. Grawerowane drzwiczki regału pasują wzorem do całej kolekcji, dzięki czemu biurko-regał idealnie pasuje do całego wnętrza.

Biurko YO 125 i 140

Najbardziej klasyczny model biurka dostępny w naszej ofercie. Nieograniczona niczym przestrzeń pod blatem pozwala na dostawienie kontenereka lub zmieszczenie dowolnego krzesła pod blatem.

Krzesła obrotoweWybierając biurko kierujmy się przede wszystkim wygodą ucznia. Bardzo ważnym jest zachowanie prawidłowej ergonomicznej pozycji, aby czas spędzony przy biurku był jak najbardziej produktywny. Dlatego też, równie ważnym co wybór biurka jest wybór krzesła. Płynna regulacja wysokości jest obowiązkowa. Warto postawić na takie krzesło, które ma możliwość osobnej regulacji oparcia i siedziska. Wówczas możemy mieć pewność, że plecy mają odpowiednie podparcie. W celu poznania oferty krzeseł obrotowych zapraszamy na podstronę -> krzesła obrotowe.

Do góry