+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plDlaczego Meblik?Certyfikat TÜV

Bezpieczeństwo - Produkcja kontrolowanaCertyfikat TÜV

Certyfikaty bezpieczeństwa


Meblik posiada certyfikaty bezpieczeństwa poświadczające zgodność wszystkich mebli z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami. Oznacza to, że produkty Meblika są całkowicie bezpieczne i w pełni odpowiadają wymogom stawianym produktom przeznaczonym dla dzieci. Zarówno meble jak i materiały czy podzespoły, z których zostały one wykonane muszą podlegać ścisłej kontroli oraz spełniać rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości.

Meblik otrzymał do stosowania zastrzeżony znak zgodności  MONITORING + TEST, który oznacza pozytywne przejście audytu produkcji oraz gwarancję do zachowania powtarzalności procesu produkowanych wyrobów i stabilności procesu produkcyjnego, a nie tylko potwierdzenie zgodności na przebadany jednorazowo wzór.

Znak ten oraz związany z nim certyfikat jest gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości oraz stanowi wyróżnienie naszych wyrobów wśród konkurentów dając naszym Klientom pewność, że mają do czynienia z produktem najwyższej klasy.

Meble niemowlęce i dziecięce

Meble młodzieżowe

Relacje z badań

Badania dotyczące bezpieczeństwa i jakości przeszedł każdy nasz mebel z seryjnej produkcji. Poniżej przedstawiamy serię zdjęć obrazujących drastyczne testy, jakim poddane zostały nasze wyroby. Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić: wszystkie meble przeszły testy zwycięsko!

Galeria poniżej pokazuje, jakim testom poddane były nasze meble:

Do góry