Facebook
MEBLIK.plDodatkiDywany dla dzieci

Dywany dla dzieciDywany dla dzieci

Wyjątkowe wzornictwo

Dywany dla dzieci i młodzieży wykonane są w 100%-tach z najwyższej jakości nowozelandzkiej wełny. Tak jak nasze meble, posiadają jedyne w swoim rodzaju wzory. Specjalnie zaprojektowane dopełniają ofertę Meblika, ułatwiając aranżację pokoi. Miłe w dotyku dywany, są jednocześnie bezpieczne dla dziecka, a wysokiej jakości materiał zapewni im długą żywotność.

Wymiary

Dywany młodzieżowe i dziecięce w kolekcjach: Sawanna, Podróżnik, Dakar, i Formuła występują w rozmiarze 100x140 cm. Dywan w kolekcji Księżniczka posiada wymiar 130x163 cm. Cena dywanu - 350 zł.

Galeria dywanów:

 

Większy rozmiar

Nasz oferta stale się rozszerza! W sprzedaży już są dostępne nowe, większę dywany: Dla kolekcji: Podróżnik, Sawanna, Dakar, Bianco Fiori posiada rozmiar 1400 x 2000 mm, a Księżniczka 1600 x 2000 mm. Cena dywanu - 590 zł

Jak dbać o dywan?

Dywany należy czyścić szczotką w temp. 20 - 40 stopni C., suszyć w pozycji rozłożonej. Nie prać. Nie prać chemicznie.

Podstawowym elementem konserwacji jest odkurzanie.

Zaleca się odkurzanie od początku użytkowania odkurzaczem. Przez pierwsze 6 miesięcy użytkowania zaleca się odkurzać dywan delikatną końcówką ( ssawką ). W początkowym okresie użytkowania występuje zjawisko wychodzenia luźnych i martwych włókien z powierzchni użytkowej, niepokojące nabywców. Nie jest to wadą lecz zjawiskiem powszechnie występującym w wyrobach o okrywie runowej strzyżonej.

Po ustabilizowaniu się okrywy runowej zjawisko to ustępuje. Czas trwania to zwykle ok. 2 miesiące i zależy od intensywności użytkowania.

  • Nie dopuszczać do całkowitego zamoczenia
  • Szamponowanie zlecać wyspecjalizowanym firmom
  • Natychmiast usuwać wszelkie plamy i zabrudzenia
  • Przed szamponowaniem dywan dokładnie odkurzyć
  • Dywan suszyć w pozycji poziomej w temperaturze pokojowej

 

Do góry