+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plInformacjeDziałalność społeczna

Działalność społeczna

Działania w Polsce

 

Meblik zareagował na prośbę o pomoc grupy znajomych i przyjaciół Pani Doroty - bohaterki programu Perfekcyjna Pani Domu. Prośba dotyczyła wparcia w urządzeniu na nowo pokoi dla jej trojga dzieci: dwóch córeczek i synka. Meble Meblika wniosły nie tylko ład i porządek do dziecięcych wnętrz, ale także uśmiechy na buziach całej trójki. Nasza bohaterka dzielnie stoczyła bój ze swoimi słabościami i wyciągnęła wiele nauki z porad pani Małgorzaty Rozenek oraz zwyciężyła program!

Trzymamy kciuki za panią Dorotę, aby udało się jej dalej iść przez życie z uśmiechem na twarzy, dawać swym pociechom dobry przykład i pokonywać przeciwności losu z determinacją.  Premiera odcinka 3 programu Perfekcyjna Pani Domu miała miejsce 11 marca o godz. 22.30. Zapraszamy do obejrzenia tego odcinka na: http://perfekcyjna.tvn.pl/odcinki-online,3/odcinek-3-sezon-3,18418,o.html

Inne działania

Meblik pomaga dzieciom w Polsce, fundując meble do świetlic szkolnych i szpitalnych czy wspierając akcję Okno Życia. Ponadto angażujemy się w lokalne działania społeczne takie jak: koncert „Święto Muzyki dla Niepełnosprawnych Dzieci i Młodzieży" oraz akcje Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych Familia w Chojnicach.

 

Za prowadzoną działalność społeczną otrzymaliśmy nominację w kategorii Filantrop w plebiscycie Dokonania Roku 2009 r., który jest organizowany przez Dział Promocji Regionu Chojnickiego.

WodaPitna.pl

Mając na uwadze niesienie pomocy dzieciom potrzebującym, Meblik zaangażował się w akcję społeczną zorganizowaną przez Polską Akcję Humanitarną, której przewodniczy Janina Ochojska. Więcej na www.pah.org.pl.

Włączyliśmy się w kampanię WodaPitna.pl, która ma na celu budowę studni w Sudanie Południowym. Bliskość ujęć szczególnie wpływa na życie dzieci zamieszkujących wioski. Dzięki naszemu zaangażowaniu, PAH wybudowała już dwie studnie. Każdego dnia korzysta z nich ponad dwa tysiące osób. Więcej na  www.wodapitna.pl.

W odpowiedzi na nasze zaangażowanie społeczne, zostaliśmy nominowani do nagrody "Dobroczyńca Roku 2009".

Zapraszamy do odwiedzenia strony konkursu http://www.dobroczyncaroku.pl/okonkursie.html.

W wyniku głosowania Meblik został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu "Dobroczyńca Roku 2009", zorganizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Nagroda "Dobroczyńca Roku 2009" została przyznana Meblikowi w kategorii "Współpraca firmy z organizacją pozarządową - mała i średnia firma".

Do góry