+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plMeble Białe

Meble Białe

UNI White

XYZ

UNI White

UNI Shine

Biały połysk

UNI Shine

Bianco Fiori

Perła w koronie

Bianco Fiori

Nordic

W Skandynawskim stylu

Nordic

UNI Grey

Szary

UNI Grey

Basic - Białe meble dla dzieci i młodzieży

Basic znaczy podstawa

Basic - Białe meble dla dzieci i młodzieży

X White

X White

Białe meble

Białe meble dziecięce czy też młodzieżowe są odpowiedzią na minimalistyczny styl aktualnie dominujący we wnętrzach. Mając białe meble za tło, możemy dowoli bawić się kolorem ścian, dodatkami, tkaninami czy nawet oświetleniem. Wybierając takie meble możemy być pewni, że nigdy się nie znudzą. Możliwości kombinacji z białymi meblami jest tyle ile podsunie nam wyobraźnia.

Dla wielbicieli nowoczesnego, a zarazem klasycznego stylu, idealnie sprawdzi się połączenie białych frontów z bokami z drewna dębowego. Takie meble będą pasować zarówno do klasycznego, jak i do skandynawskiego stylu, tworząc przytulne i ciepłe wnętrze, w którym będziemy z ochotą spędzać czas.

Wariacją dla białych matowych mebli będą eleganckie meble w wysokim połysku. Doskonale odegrają swoją rolę w stylowym pokoju młodej elegantki, jak i w rock'n'rollowym wnętrzu przyszłej gwiazdy rocka.

Gdy chcemy, aby meble do pokoju miały niepowtarzalny charakter, nadal pozostawiając sobie szerokie możliwości aranżacyjne, wybór powinien paść na zestaw mebli zdobionych delikatnym grawerem. Proste linie z kolekcji "Nordic", skośne w "X White" lub zaokrąglone tworzące wzór kwitnącej róży.

Uniwersalność białych mebli pozwoli nam na całkowitą metamorfozę pokoju!

Do góry