+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plMeble dla niemowląt

Meble dla niemowląt

Pokoje i meble niemowlęce dla dziewczynek

Frozen

Frozen

Bianco Fiori

Biały kwiat

Bianco Fiori

Minnie Mouse

Minnie Mouse

Orchidea

Barwny storczyk

Orchidea

Happy Animals

Happy Animals

Marie

Kotki dwa

Marie

Magic Princess

Mała Księżniczka

Magic Princess

Nordic

Zew Północy

Nordic

Róża róż

Delikatna róża

Róża róż

Funny ABC

Szalone literki!

Funny ABC

Pokoje niemowlęce dla chłopców

Happy Animals

Happy Animals

Cars

Cars

Pirate

Ahoj Kamraci!

Pirate

Builder

Mały budowniczy

Builder

Nordic

Zew Północy

Nordic

Sawanna

Safari

Sawanna

Dakar

Wyruszamy na Dakar!

Dakar

Funny ABC

Szalone literki!

Funny ABC

Bianco Mobile

Klasa i elegancja.

Bianco Mobile

Meble dla niemowląt

Przyszły rodzic staje przed trudnym zadaniem przygotowania pokoju dla niemowlaka, wliczając w to wybór mebli dla niemowląt. Kierując się zasadą "dziecko to największy skarb", postawmy na funkcjonalne i bezpieczne mebelki.

Pokoje niemowlęce to miejsce pierwszych nocy, pierwszych kroków, pierwszej zabawy; aby nic nie zakłóciło radości "pierwszych razów" zadbajmy o to, aby meble były malowane antyalergicznymi, nietoksycznymi farbami wodnymi, a wszystkie krawędzie (szczególnie te wyeksponowane) były zaokrąglone.

Niezależnie czy będzie to pokój dla dziewczynki czy dla chłopca (nawet jeśli nie znamy płci dziecka) dobór łóżeczka jest kluczowy. Najlepiej, gdy jest ono bezpieczne (posiada certyfikat bezpieczeństwa) i funkcjonalne: regulowana wysokość dna, silikonowe nakładki (szczególnie przydatne podczas ząbkowania) i możliwość przerobienia na mały tapczanik, pozwolą maluszkowi spać w łóżeczku dla niemowląt, nawet gdy już niemowlakiem nie będzie.

Meble niemowlęce dla dziewczynek

Bepzieczne, funkcjonalne i słodkie, ale niekoniecznie w kolorach różu. Licencjonowane mebelki Minnie Mouse zagwarantują Twojemu maleństwu towarzystwo przeuroczej myszki. Gdy chcemy uniknąć późniejszych ograniczeń przy wyborze kolorystyki ścian i dodatków, wybierzmy meble tylko grawerowane, bez kolorowych wzorów (np. kolekcja Bianco Fiori).

Meble niemowlęce dla chłopców

Aranżację pokoiku niemowlęcego dla chłopca zlećmy profesjonalistom ? projektanci Meblika są gotowi przygotować wizualizację Twojej wizji i podpowiedzą kilka praktycznych rozwiązań, zwłaszcza związanych z ergonomią. Meble Cars i kultowy ZygZak McQueen, tak samo jak roześmiane zwierzątka z kolekcji Happy Animals zabiorą maluszka do bajowej krainy zabawy i przywołają uśmiech na twarzy nawet w najbardziej ponury dzień.

Po pierwsze, pamiętajmy, aby meble dla noworodka posiadały certyfikat bezpieczeństwa. Po drugie, przy wyborze łóżeczka dla niemowląt zwracajmy uwagę na jego funkcjonalność.

Do góry