+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plMeble dziecięce

Meble dziecięce

Pokój i meble dziecięce dla dziewczyny

Bianco Fiori

Perła w koronie

Bianco Fiori

Minnie Mouse

Słodki róż

Minnie Mouse

Happy Animals

Uśmiechnij się :)

Happy Animals

Nordic

W Skandynawskim stylu

Nordic

Orchidea

Rozkwitnij

Orchidea

Frozen

Frozen

Magic Princess

Dawno dawno temu?

Magic Princess

Wanilia Mix

Aromatyczna wanilia

Wanilia Mix

Pokoje i meble dziecięce dla chłopaka

Happy Animals

Uśmiechnij się :)

Happy Animals

Cars

Cars

Pirate

Ahoj przygodo!

Pirate

Builder

Builder

Nordic

W Skandynawskim stylu

Nordic

Sawanna

Egzotyczne zwierzęta na wyciągnięcie ręki ?

Sawanna

Dakar

Rajd Paryż-Dakar

Dakar

Wanilia Mix

Aromatyczna wanilia

Wanilia Mix

Meble dziecięce

Pokoje dziecięce to jedne z najlepiej przemyślanych pomieszczeń w całym domu. Każdy pokój powinien być piękny i funkcjonalny. Piękny za sprawą wystroju i funkcjonalny pod względem rozstawienia mebli. Jak sprostać tym wymaganiom podpowiedzą nasi projektanci, którzy służą radą na każdym etapie przygotowywania pokoju.

Zdecydujmy się na meble, które zostały przebadane pod względem bezpieczeństwa i posiadają rozwiązania takie jak zaokrąglone krawędzie (szczególnie te najbardziej wyeksponowane), nietoksyczne antyalergiczne farby wodne, pasek mocowany do ściany zabezpieczający mebel przed przewracaniem czy specjalne podpórki uniemożliwiające niekontrolowane wysuwanie się półek.

Meble dziecięce dla dziewczyny

Pomimo różnorodności wzorów w kolekcjach (od błyszczącej Orchidei, poprzez Minnie Mouse i Marie do skandynawskiego "Nordica" oraz wiele innych), wszystkie łączy wspólna cecha aksamitnych i ciepłych w dotyku frontów. Jeżeli chcemy postawić na uniwersalne białe meble dla dziewczynki, nasz wybór powinien paść albo na podstawową kolekcję Basic albo na Bianco Fiori z grawerem delikatnej róży.

Meble dziecięce dla chłopaka

Są idealnym połączeniem bezpieczeństwa i zainteresowań młodego człowieka: mieszkańcy Chłodnicy Górskiej na czele z Zygzakiem McQueenem (kolekcja "Cars"), morskie przygody korsarza z kolekcji "Pirate" czy nawet wielkie maszyny budownicze ("Builder").

Jeżeli myślimy o białych meblach dziecięcych ze wzorem, które nadal będą uniwersalne, trafionym wyborem będą zwariowane zwierzątka, które wyglądają całkiem jak te, które uciekły z nowojorskiego zoo ("Happy Animals" i "Happy Animals Green").

Gdy nasz szkrab jest na tyle duży, aby przenieść się do łóżka dziecięcego (i być krok bliżej do dorosłości), wyszukajmy łóżko, które nie będzie za wysokie, aby dziecko bez trudu mogło się na nie wdrapać. Ważnym elementem będzie zastawka, która uchroni nawet największego nocnego podróżnika przez spadnięciem.

Skupmy się również na wyborze biurka dla dzieci. Dobre biurko powinno mieć wysokość dopasowaną do wzrostu dziecka, a nawet mieć możliwość rośnięcia razem z nim (biurko UP). Najlepiej jeśli pokryte jest folią termokurczliwą odporną na zarysowania i ścieranie. Pociecha może bez ograniczeń rysować, a rodzice mogą być spokojni o uszkodzenia.

Meble dla dzieci powinny być przede wszystkim bezpieczne, aby nic nie zakłóciło radości z zabawy. Właściwie wybrany wzór zestawu dla dzieci będzie ozdobą pokoju dziecięcego przez długie lata, bo o jakość nie musimy się martwić.

Do góry