+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.pl

Najwyższa jakość

Zgodność z normami

Certyfikat TUV

Każdy mebel MEBLIK został przebadany i posiada zgodność z wszystkimi obowiązującymi normami europejskimi w zakresie wytrzymałości, stateczności i sztywności. Nasze produkty są całkowicie bezpieczne i w pełni odpowiadają wymogom stawianym produktom przeznaczonym dla dzieci. Posiadamy certyfikaty TÜV Rheinland Polska, dzięki któremu możemy spokojnie sprzedawać nasze mebelki na całym świecie. Dowiedz się więcej...

Jesteśmy również w posiadaniu Świadectwa z badań przeprowadzonych w Pracowni Badań i Atestacji Mebli z Poznania.

Najlepsze materiały

Fronty wykonane z płyt MDF malujemy kilkukrotnie farbami wodnymi tworząc dzięki temu powierzchnie bardzo wysokiej jakości, nie szkodząc środowisku naturalnemu. Uzyskana w ten sposób powierzchnia frontów daje w dotyku odczucie aksamitnej miękkości i ciepła.

Blaty wykonane są z płyty MDF i pokryte folią termoplastyczną dzięki temu są maksymalnie odporne na ścieranie, odpryski i zarysowania. To rozwiązanie wiele zniesie bez uszczerbku.

Korpusy mebli zostały wykonane z płyt laminowanych, które maja o wiele bardziej trwałe i odporne powłoki z laminatu, niż powszechnie stosowane płyty z okleiną. Higieniczność klasy E1. Korpusy mebli czyli: boki i elementy konstrukcyjne wykonaliśmy z odpornych na zarysowania płyt laminowanych. Posiadają one najwyższą klasę higieniczności E1.

Krawędzie najbardziej wyeksponowanych brzegów w poszczególnych meblach są zaokrąglone (promień zaokrąglenia R=5, pozostałe elementy promień R=2). Dbamy o to by nasze meble dostarczały jedynie miłych wrażeń w czasie nawet najbardziej szalonych zabaw.

Krzesełka, boki łóżeczek szczebelkowych oraz łóżka piętrowe i półpiętrowe wykonane zostały z twardego drewna bukowego.

Farby wodne

Wykorzystując nowoczesną technologię malowania lakierami wodnymi uzyskujemy meble najwyższej jakości nie szkodząc środowisku naturalnemu.

Deklaracja farb wodnych PL

Deklaracja farb wodnych EN

Funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania

Podpórki pod półkami - specjalne mocowanie półek z korpusem zabezpiecza przed niepożądanym wysunięciem półek.

Zabezpieczenia przed przewracaniem - wszystkie meble wysokie typu szafy, regały, komody są wyposażone w taśmę zabezpieczającą mebel przed niepożądanym przewróceniem.

Szuflady - zastosowanie profesjonalnych prowadnic marki Blum sprawia, że ani obciążenie szuflad, ani to jak gwałtownie będą zamykane, nie ma znaczenia - łożyskowane prowadnice BLUMOTION TANDEM zapewniają ciche i delikatne domykanie. System spowalniaczy hamulców zabezpiecza przed przycięciem dziecięcych paluszków, a mimo szarpnięć, szuflady nie wypadną z korpusu mebla.

Zawiasy są wyposażone w system BLUMOTION - który pozwala wyeliminować efekt trzaskania. Dodatkowym atutem jest łatwy montaż i dożywotnia gwarancja na wszystkie okucia marki Blum.

Do góry