+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plNowośćNowe kolekcje dla fanów muzyki i graffiti

Nowe kolekcje dla fanów muzyki i graffiti

Music Live Pinkmeble dla fanek muzyki

Meble nowoczesnej nastolatki

Niech muzyka zamieszka razem z Tobą! Tej jesieni prezentujemy kolekcję dla młodych artystek kochających zarówno muzykę, pozytywne brzmienia jak i urocze, niepowtarzalne zestawienie praktycznych mebli z przepiękną grafiką podkreśloną grawerami.

Przepis na świetną nutę w Twoim pokoju to kolekcja Music Live Pink, czarująca zmysły niezwykłą kolorystyką. Kontrastujące z bielą i czernią odcienie różu sprawią, iż momentalnie zakochasz się w swoim nowym wnętrzu. Połączenie muzycznego świata i pięknych mebli teraz w zasięgu ręki.

meble muzyczne 

Graffiti ArtGraffiti Art

Wizualna uczta w Twoim pokoju.

Wypełnienie Twojego pokoju niezwykłą oryginalnością zawartą w meblach z najnowszej kolekcji Graffiti Art. Soczysta, pełna energii zieleń, umiejętnie skontrastowana z bielą i szarością doda radości, świeżości oraz uśmiechu każdego ranka.

Młodość, pozytywna energia i niezależność - to wszystko jest zawarte w przepięknych meblach, stworzonych dla młodych, głodnych nowych wyzwań pasjonatów przygody. Graffiti przedstawione na białych frontach przeniesie nas do świata pełnego artyzmu połączonego z nietypową i jakże fascynującą atmosferą niezależności.

Graffiti Art

Music Live Red

Zostań gwiazdą Rocka

Za oknami szaro, a my dajemy liczne możliwości pokolorowania świata barwami radości.

Między codzienne sprawy wpleć przepiękne, dynamiczne kolory, które wzbogacają niepowtarzalność mebli z naszych najnowszych kolekcji.

Dla spragnionych muzycznych przygód nastolatków idealnie pasuje Kolekcja Music Live Red, która zachęca do słuchania gorących rytmów. Zdobiąc Twój pokój może być idealną inspiracją do czynnego spędzania czasu wolnego w rockowym nastroju . Rozgrzewająca czerwień nastroi pozytywnie nie tylko w jesienne wieczory.

meble Music Live red     meble dla nastolatka muzyka

Do góry