+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plNowośćNowe kolekcje - znajdź coś dla siebie!

Aż 5 nowych propozycji

Znajdź coś dla siebie!

Sezon jesień-zima w pełni! Meblik przygotował wyjątkowo gorącą ofertę na coraz to chłodniejsze dni. Kolejna już odsłona skupiających uwagę kolekcji dla dziewczynek, jak i chłopców. Jest też propozycja z serii Uni. Korzystamy z inspiracji!

Comics DarkComics Dark – emocje dają się zauważyć

Lubisz zaskakiwać, a do tego, energia – to Twoje drugie imię? Kolekcja Comics Dark to uzewnętrznienie marzeń aktywnego nastolatka. Przyciągająca wzrok, intensywna biel, którą wspiera stonowany, ciemny grafit, harmonizujący z nietypowo dynamicznym motywem. Tego jeszcze nie było!

Comics WhiteComics White

Biel przede wszystkim, ale nie tylko…

Twój pokój potrzebuje czegoś nowego, zauważalnego i rzecz jasna – na topie. Kolekcja Comics White, zdecydowanie rozjaśni niejedno wnętrze. Tam, gdzie dominuje jasna kolorystyka, nie ma prawa wkraść się monotonia, a motyw przewodni kolekcji Comics White, to bez wątpienia odwołanie do akcji.

UNI Dark

Jeden styl – mnogość aranżacji

Kolekcja UNI Dark, to propozycja dla minimalistów, ceniących prostotę formy, a zarazem – świadomych swoich wyborów. Kolejna odsłona serii Uni, opartej na kontrastach biel-grafit, zachwyci tych, dla których niewątpliwe znaczenie mają dodatki.

UNI Dark Star Wars meble

White Horse

Podziwiaj na co dzień to, co kochasz najbardziej - White Horse.

Twój pokój, niczym łąka, a dookoła – przepiękne konie w całym ich powabie. Jeśli Twoje dziecko uwielbia świat koni, ta kolekcja z pewnością spełni jego oczekiwania.

White Horse   White Horse - pokój nastolatki

Magic Princess

Oczaruj swoje królestwo!

Każda księżniczka marzy o pałacu, pełnym kosztowności i eleganckich sukienek. Już teraz, iście luksusowa komnata – na wyciągnięcie ręki. Kolekcja Magic Princess to cudowna opowieść, której główną bohaterką jest Twoja mała, uśmiechnięta królewna.

Ty urządzasz – Ty decydujesz. Puść wodzę fantazji, bo jesień, to czas na zmiany!

Magic Princess - pokój niemowlaka   Magic Princess - pokój księżniczki

Do góry