+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plNowośćNowy rok - nowe kolekcje

Nowy rok - nowe kolekcje!

Pirat - meble dla niemowląt i dzieciKażde dziecko to odrębna osobowość, inne pasje i zainteresowania, dlatego chcąc zaspokoić potrzeby dzieci w różnym wieku tworzymy coraz nowsze kolekcje, tak, aby każdy młody człowiek znalazł coś dla siebie. W związku z tym, wraz ze śniegiem, prosto "spod igły" spadają do nas 3 nowe kolekcje.

 

Zabawa to podstawa!

Morskie, niezapomniane przygody wraz z najnowszą kolekcją Pirat, która porwie nas bez reszty w bezkresy radosnego świata zabawy i uśmiechu. Połączenie błękitu, bieli, soczystej czerwieni i granatu z wesołą grafiką 3 D, zapewnią emocjonujące przeżycia każdego dnia.

Piracki statek w pokoju małego żeglarza od zaraz!

Zostań królem driftingu!

Drift - kolekcja dla nastolatkówZawrotna prędkość i niezmierzone trasy oraz emocje sięgające zenitu- to wszystko dla miłośników szalonych rajdów samochodowych w najnowszej kolekcji Drift. Realistyczna grafika w energetyzującym kolorze oraz kompozycja bieli i szarości zabiorą Cię tam, gdzie sięga jedynie wyobraźnia!

Kreuj aranżację swojego wnętrza!

Subtelność , delikatny powiew świeżości i nutkę ekstrawagancji oferujemy w jednej z najnowszych kolekcji - Uni Shine. Śnieżnobiały kolor w zestawieniu z eleganckim połyskiem frontów idealnie dopasują się do każdego wnętrza i stworzą oryginalny aranż w pokoju nastolatka pełnego kreatywności i pasji.

UNI Shine

Do góry