+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.pl7x Dlaczego MeblikPolska firma z wartościami

Polska firma z wartościami

Polska firma z wartościami

Zaczęło się od dwójki przyjaciół w 2006r, którzy z pasją stworzyli innowacyjne rozwiązanie w świecie mebli. Wszystko po to, aby nadać szafom, komodom i łóżkom niepowtarzalnego charakteru, który rozweseli dziecięce pokoje. Dzisiaj Meblik zatrudnia prawie 300 pracowników w całym kraju i zdobywa kolejne rynki na świecie. Kierując się zasadą, że dobro jest jedyną rzeczą jaka się mnoży, jeśli się ją dzieli, zaangażowaliśmy się w działalność społeczną.

Współpracujemy z fundacjami "Piękne Anioły", "Mam marzenie", "SOS Wioski Dziecięce", z którymi odnowiliśmy pokoje dzieci znajdujących się w potrzebie. Tworzymy także strefy zabaw dla dzieci m.in. w Warszawie, Toruniu, Rzeszowie i Wiśle Wielkiej.

Od 2008 roku działamy wspólnie z Polską Akcją Humanitarną. Ufundowaliśmy budowę czterech studni w Sudanie Południowym, dzięki którym znacznie wzrósł komfort życia mieszkańców Bor i Kuerdiek.

Wiele ogniw składa się na nasz sukces. Dostawcy, pracownicy i Wy, Klienci i Wasze opinie przekładają się na jakość produktów i oferowanych usług. To dopiero początek naszej drogi, mamy jeszcze mnóstwo pomysłów i energii do działania. Bierzemy się do pracy!

Do góry