+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plInformacjePorady stylistyczne

Porady

Kącik dla niemowlaka

Na powitanie nowego członka rodziny trzeba się odpowiednio przygotować. My też mamy specjalne propozycje dla najmłodszych – od łóżeczka, przez szafy, aż do dodatków.

Czytaj więcej...

Mały metraż [porady, inspiracje]

Powierzchnia pokoju jest najważniejszą kwestią w przypadku aranżowania wnętrz. To ona przede wszystkim wpływa na ułożenie mebli. Jeśli metraż jest niewielki trzeba trochę pogłówkować, aby funkcjonalnie zagospodarować pokój.

Czytaj więcej...

Łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym

Łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym

Dwoje dzieci i niewielki metraż pokoju – często spotykamy się z tego typu problemami przy aranżacji pokojów. Jaką sztuczkę zastosować, aby znaleźć rozwiązanie tej sytuacji?

Czytaj więcej...

Kolorowy zawrót głowy

Kolorowy zawrót głowy

Amerykański Instytut Panteone co roku wybiera kolor mający królować w świecie designu i mody. Projektanci z Meblika również podążają za najnowszymi trendami i tworzą wizualizacje zgodne z najmodniejszymi kolorami i wzorami.

Czytaj więcej...

Dodatki dla nastolatki

Dodatki dla nastolatki

Pokój dziewczęcy nie powinien być nudny i sztampowy. Każda młoda dama powinna móc zaaranżować swój kącik według własnych zainteresowań i pomysłów. Im bardziej uniwersalne meble znajdą się w pomieszczeniu, tym większą kreatywnością będzie mogła wykazać się ich nowa właścicielka. Jaki więc powinien być pokój nastolatki?

Czytaj więcej...

Do góry