+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plInformacjePorady stylistyczne

Porady

04 Sty 2017

Sprawdź nasze hity - LOL i Fashion

, Meblik

Sprawdź nasze hity - LOL i Fashion Meble z kolekcji Fashion będą doskonałym wyborem jeśli chcemy zaaranżować przestrzeń w pokoju dorastającej nastolatki. Tym bardziej jeśli mamy w domu młodą damę, która z dużym zaangażowaniem śledzi trendy modowe i chce wyglądać glamour – bez wątpienia będzie to strzał w 10!

Czytaj więcej...

12 Paź 2016

Kolekcja Fashion - porady

, Meblik

Kolekcja Fashion - porady Meble z kolekcji Fashion będą doskonałym wyborem jeśli chcemy zaaranżować przestrzeń w pokoju dorastającej nastolatki. Tym bardziej jeśli mamy w domu młodą damę, która z dużym zaangażowaniem śledzi trendy modowe i chce wyglądać glamour – bez wątpienia będzie to strzał w 10!

Czytaj więcej...

31 Sie 2016

Pokój dla rodzeństwa

, Meblik

Pokój dla rodzeństwa      Masz dwójkę lub więcej, a pokój tylko jeden? Zastanawiasz się, jak pogodzić chłopca i dziewczynkę w wspólnym pokoju? Zastanawiasz się jak go zaaranżować, by każde z dzieci miało najpotrzebniejsze dla siebie meble i własną przestrzeń?

Czytaj więcej...

28 Kwi 2016

Meble dla dziewczyn

, Ewelina Salamon

Meble dla dziewczyn Wśród oferty mebelków dziewczęcych oferujemy kolekcje dla dziewczynek w różnym wieku wychodząc na przeciw ich szerokim zainteresowaniom i upodobaniom. Oferujemy meble o przeróżnej tematyce , tak aby każda młoda dama znalazła coś odpowiedniego dla siebie.

Czytaj więcej...

28 Kwi 2016

Meble dla chłopców - wyraź siebie!

, Ewelina Salamon

Meble dla chłopców - wyraź siebie! Wybierając meble dla chłopców polecamy bryły z serii YOUNG- odpowiadają one potrzebom zarówno młodszych jak również starszych chłopców.
Hitem kolekcji chłopięcych jest od dłuższego czasu kolekcja LOL, która swoja grafiką odpowiada trendom współczesnego świata.

Czytaj więcej...

Do góry