Facebook
MEBLIK.plInformacjePorady stylistyczne

Porady

12 Paź 2016

Kolekcja Fashion - porady

, Meblik

Kolekcja Fashion - porady Meble z kolekcji Fashion będą doskonałym wyborem jeśli chcemy zaaranżować przestrzeń w pokoju dorastającej nastolatki. Tym bardziej jeśli mamy w domu młodą damę, która z dużym zaangażowaniem śledzi trendy modowe i chce wyglądać glamour – bez wątpienia będzie to strzał w 10!

Czytaj więcej...

31 Sie 2016

Pokój dla rodzeństwa

, Meblik

Pokój dla rodzeństwa      Masz dwójkę lub więcej, a pokój tylko jeden? Zastanawiasz się, jak pogodzić chłopca i dziewczynkę w wspólnym pokoju? Zastanawiasz się jak go zaaranżować, by każde z dzieci miało najpotrzebniejsze dla siebie meble i własną przestrzeń?

Czytaj więcej...

28 Kwi 2016

Meble dla dziewczyn

, Ewelina Salamon

Meble dla dziewczyn Wśród oferty mebelków dziewczęcych oferujemy kolekcje dla dziewczynek w różnym wieku wychodząc na przeciw ich szerokim zainteresowaniom i upodobaniom. Oferujemy meble o przeróżnej tematyce , tak aby każda młoda dama znalazła coś odpowiedniego dla siebie.

Czytaj więcej...

28 Kwi 2016

Meble dla chłopców - wyraź siebie!

, Ewelina Salamon

Meble dla chłopców - wyraź siebie! Wybierając meble dla chłopców polecamy bryły z serii YOUNG- odpowiadają one potrzebom zarówno młodszych jak również starszych chłopców.
Hitem kolekcji chłopięcych jest od dłuższego czasu kolekcja LOL, która swoja grafiką odpowiada trendom współczesnego świata.

Czytaj więcej...

26 Kwi 2016

Łóżka dla chłopców

, Ewelina Salamon

Łóżka dla chłopców Wśród szerokiej gamy mebli chłopięcych dużą część stanowią łóżka, aby dostosować się do różnorodnych potrzeb  chłopców  w różnym wieku proponujemy łóżka pojedyncze w wielu rozmiarach jak również piętrowe i pół piętrowe. Poza różnorodnością rozmiarów dajemy również duży wybór design - u , który może być podyktowany zainteresowaniami i pasjami chłopców od malucha do szkolniaka.

Czytaj więcej...

Do góry