Facebook
MEBLIK.plInformacjePorady stylistyczne

Porady

28 Kwi 2015

Regały dla dzieci i młodzieży

, Beata Czyrny

Regały dla dzieci i młodzieży Nie jest tajemnicą, że z wiekiem i upływem czasu posiadamy oraz magazynujemy coraz więcej różnorodnych rzeczy. W okresie niemowlęcym i wczesnego dzieciństwa miejsce na półkach zajmują pluszaki, lalki, samochodziki- głównie zabawki. Z czasem pojawiają się książeczki i rozwijające wyobraźnię przedszkolaka puzzle, by w okresie dojrzewania zostać zastąpione przez niezbędne w szkole pomoce naukowe ale także płyty i różne rzeczy związane z aktualnymi zainteresowaniami. Pozostaje pytanie- gdzie umieścić te wszystkie skarby? Meblik ma rozwiązanie- pojemne i funkcjonalne regały w różnych formach i rozmiarach!

Czytaj więcej...

25 Mar 2015

Nowoczesne biurka dla dzieci i młodzieży

, Beata Czyrny

Nowoczesne biurka dla dzieci i młodzieży W miarę wkraczania dziecka w wiek przedszkolny oraz w obliczu nieuchronnie zbliżającego się startu edukacji szkolnej prawie każdy rodzic staje przed poważną decyzją, jaką jest prawidłowy wybór miejsca do nauki- nadchodzi czas na rozstrzygnięcie jaki model biurka najlepiej sprawdzi się w pokoju naszej pociechy. Ma to być funkcjonalny, estetyczny ale także przyjazny mebel- ma wspomóc pierwsze kroki w zdobywaniu wiedzy i zapewnić satysfakcję oraz radość z użytkowania na długie lata.

Czytaj więcej...

11 Mar 2015

Szafy dziecięce i młodzieżowe

, Beata Czyrny

Szafy dziecięce i młodzieżowe Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy dziecięcy lub młodzieżowy pokój bez najbardziej praktycznego, pojemnego mebla- szafy. Gdzie, jak nie w niej, znajdzie się miejsce na kurtki, bluzeczki, spodnie, sukieneczki? Gdzie zmieścimy rolki, plecaki i inne niezbędne młodemu człowiekowi akcesoria? Właśnie, niekwestionowana królowa wszystkich mebli- szafa- jest odpowiedzią na nieustającą potrzebę przechowywania najróżniejszych rzeczy.

Czytaj więcej...

16 Sty 2015

Kolorowe sny w przyjaznym otoczeniu - Łóżka dla dzieci

, Beata Czyrny

Kolorowe sny w przyjaznym otoczeniu - Łóżka dla dzieci W życiu każdego małego człowieka nieuchronnie nadchodzi kres etapu niemowlęcego a co za tym idzie- czas pożegnania ze „szczebelkami”. Zbliża się długo wyczekiwany moment- pora na „dorosłe” spanie! I co teraz?- zapytają rodzice. Co wybrać? Na jakie właściwości zwrócić uwagę? Czy ważniejszy jest wygląd czy funkcjonalność nowego łóżka? Szczęśliwie firma Meblik ma dla Was gotowe rozwiązanie.

Czytaj więcej...

17 Lis 2014

Łóżeczko 140 - komfort i wygoda z myślą o przyszłości

, Beata Czyrny

Łóżeczko 140 - komfort i wygoda z myślą o przyszłości Wśród mnogości wyborów, których dokonać muszą przyszli rodzice, niewątpliwie jednym z najważniejszych jest wybór miejsca do spania dla dziecka. Kierują się oni atrakcyjnym wyglądem, trwałością oraz funkcjonalnością „idealnego” modelu. W ofercie firmy MEBLIK znajdziemy produkt spełniający wszystkie w/w kryteria. Łóżeczko 140 nie ma sobie równych!

Czytaj więcej...

Do góry