+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plInformacjePorady stylistyczne

Porady

08 Lis 2017

Meble do niemowlęcego pokoju

, Meblik

Meble do niemowlęcego pokoju Ciąża i czas oczekiwania na dziecko to przede wszystkim czas przygotowań. Ubranka, zabawki, wózek, nawet wybór szpitala i w końcu urządzenie pokoju dla maleństwa. Jest tyle rzeczy, o których należy pamiętać, że wszelka pomoc i dobra rada są zawsze mile widziane. Zatem o czym przyszli rodzice powinni pamiętać wybierając meble do pokoju niemowlęcego?

Czytaj więcej...

04 Lis 2017

Pokój dziecka - jakie kolory?

, Meblik

Pokój dziecka - jakie kolory? Róż, niebieski, biel, beże, pastele, nasycone kolory i wzorzyste fototapety – kolorów do pokoju dziecięcego jest tyle samo co da każdego innego pomieszczenia. Które sprawdzą się najlepiej? Te dopasowane do wieku dziecka.

Czytaj więcej...

20 Paź 2017

Jak urządzić pokój dla chłopca 10 lat?

, Meblik

Jak urządzić pokój dla chłopca 10 lat? 10 lat to nie byle jaki wiek w życiu młodego mężczyzny. Z nieśmiałego pierwszoklasisty staje się poważnym uczniem czwartej klasy. Jest już na tyle samodzielny, aby podejmować własne decyzje zdając sobie sprawę z możliwych konsekwencji (oczywiście rada rodziców lub starszego rodzeństwa zawsze się przyda). Jak zatem urządzić idealny pokój dla chłopca?

Czytaj więcej...

05 Paź 2017

Jakie dodatki do pokoju nastolatki?

, Meblik

Jakie dodatki do pokoju nastolatki? Nasza mała dziewczynka w pewnym momencie staje się całkiem dużą nastolatką. Róż i kolorowe zabawki przestają królować i na ich miejsce wkraczają stylowe dodatki. Pojawia się więc pytanie jakie dodatki pasują najlepiej do pokoju nastolatki?

Czytaj więcej...

25 Wrz 2017

Jak urządzić pokój dla chłopca?

, Meblik

Jak urządzić pokój dla chłopca? Czy to dla małego chłopca czy większego nastolatka pokój dla chłopaka powinien być jego własną męską przestrzenią. Dla maluszka bajeczne wzory i kolory, dla nastolatka unikatowe nowoczesne meble. W zależności od wieku i upodobań wystarczy wybrać motyw przewodni, a dalsza aranżacja będzie wspaniałą przygodą. Wśród mebli dla chłopców znajdziemy takie, które są stworzone po to, aby uzupełnić   pasje i zainteresowania dzieci, różnorodna tematycznie oferta otwiera wachlarz możliwości aranżacyjnych. Oto kilka z nich.

Czytaj więcej...

Do góry