+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plInformacjePorady stylistyczne

Porady

18 Wrz 2017

Meble do pokoju dla rodzeństwa

, Meblik

Meble do pokoju dla rodzeństwa Urządzanie pokoju dla rodzeństwa to nie lada wyzwanie, ale i zarazem ciekawa przygoda. Na etapie projektowania należy uwzględnić kilka kwestii, które ułatwią wybór odpowiednich mebli i kolorystyki, tak że pokój będzie idealny dla rodzeństwa.

Czytaj więcej...

11 Wrz 2017

Meble młodzieżowe na poddasze

, Meblik

Meble młodzieżowe na poddasze Każde poddasze jest inne i nie znajdziemy uniwersalnego przepisu jak zaaranżować takie wnętrze. Okna dachowe i skosy nadają poddaszu unikalny klimat, który warto zachować. Ale jak? Jest kilka sprawdzonych rozwiązań, które można przystosować do poddasza nastolatka.

Czytaj więcej...

23 Maj 2017

Urządzamy pokój dla noworodka

, Meblik

Urządzamy pokój dla noworodka Czas oczekiwania na nowego członka rodziny jest czasem kiedy zastanawiamy się jak przygotować mieszkanie, a w szczególności jak urządzić pokoik dla malucha. Powinien być on nie tylko piękny i przytulny, ale przede wszystkim bezpieczny i bardzo funkcjonalny. Podpowiadamy jak to zrobić ;)

Czytaj więcej...

04 Sty 2017

Sprawdź nasze hity - LOL i Fashion

, Meblik

Sprawdź nasze hity - LOL i Fashion Meble z kolekcji Fashion będą doskonałym wyborem jeśli chcemy zaaranżować przestrzeń w pokoju dorastającej nastolatki. Tym bardziej jeśli mamy w domu młodą damę, która z dużym zaangażowaniem śledzi trendy modowe i chce wyglądać glamour – bez wątpienia będzie to strzał w 10!

Czytaj więcej...

12 Paź 2016

Kolekcja Fashion - porady

, Meblik

Kolekcja Fashion - porady Meble z kolekcji Fashion będą doskonałym wyborem jeśli chcemy zaaranżować przestrzeń w pokoju dorastającej nastolatki. Tym bardziej jeśli mamy w domu młodą damę, która z dużym zaangażowaniem śledzi trendy modowe i chce wyglądać glamour – bez wątpienia będzie to strzał w 10!

Czytaj więcej...

Do góry