+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plInformacjePorady stylistyczne

Porady

Meble młodzieżowe na poddasze

Meble młodzieżowe na poddasze Ściany ze skosami znacznie zmniejszają przestrzeń użytkową. Tym samym trudniej jest zaaranżować funkcjonalne wnętrza, a przecież pokój dziecka musi łączyć kilka stref – do zabawy, wypoczynku i nauki, a na każdą z nich potrzebna jest przestrzeń. Pokoje na poddaszach wymagają znacznie większego zaangażowania przy projektowaniu, ale takiemu wyzwaniu można sprostać! Kluczem do sukcesu jest dobrze przemyślane ustawienie mebli i dodatków.  Pokój z niskimi ściankami, sufitem i ograniczoną ilością okien to nie jest najłatwiejszy materiał do aranżacji, ale efekt na pewno wynagrodzi wszystkie trudy!

Czytaj więcej...

Szafy do pokoju młodzieżowego

Szafy do pokoju młodzieżowego Przy aranżowaniu wnętrz, które mają służyć nam latami pojawia się masa pytań. Gdzie ustawić łóżko, czym przysłonić okna, w jaki sposób zagospodarować przestrzeń, jakie meble najlepiej wybrać, aby wszystko w pokoju miało swoje miejsce… Aby choć trochę ułatwić podejmowanie decyzji przedstawiamy nasze propozycje na jeden z najpotrzebniejszych mebli.

Czytaj więcej...

Szafy do pokoju dziecięcego

Szafy do pokoju dziecięcego Obowiązkowym wyposażeniem każdego dziecięcego pokoju są szafy. Bez nich utrzymanie porządku byłoby praktycznie niemożliwe ze względu na ilość ubrań, gier planszowych, maskotek i innych przedmiotów, które potrzebują swojego miejsca do przechowywania.Im mniejszy metraż, tym trudniejsze staje się dobranie szafy do pokoju dziecięcego. Jeśli zależy nam na zaoszczędzeniu miejsca w pokoju warto nie decydować się na standardowe garderoby, tylko wybrać szafy narożne lub przesuwne. 

Czytaj więcej...

Kącik dla niemowlaka

Kącik dla niemowlaka Na powitanie nowego członka rodziny trzeba się odpowiednio przygotować. My też mamy specjalne propozycje dla najmłodszych – od łóżeczka, przez szafy, aż do dodatków.

Czytaj więcej...

Mały metraż [porady, inspiracje]

Mały metraż [porady, inspiracje] Powierzchnia pokoju jest najważniejszą kwestią w przypadku aranżowania wnętrz. To ona przede wszystkim wpływa na ułożenie mebli. Jeśli metraż jest niewielki trzeba trochę pogłówkować, aby funkcjonalnie zagospodarować pokój.

Czytaj więcej...

Do góry