+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plPoradyInspiracjeSzafy do pokoju dziecięcego

Szafy do pokoju dziecięcego

Szafy do pokoju dziecięcego

Obowiązkowym wyposażeniem każdego dziecięcego pokoju są szafy. Bez nich utrzymanie porządku byłoby praktycznie niemożliwe ze względu na ilość ubrań, gier planszowych, maskotek i innych przedmiotów, które potrzebują swojego miejsca do przechowywania.Im mniejszy metraż, tym trudniejsze staje się dobranie szafy do pokoju dziecięcego. Jeśli zależy nam na zaoszczędzeniu miejsca w pokoju warto nie decydować się na standardowe garderoby, tylko wybrać szafy narożne lub przesuwne.

Dziecięce szafy narożne

To najgłębsza z dziecięcych szaf. Wybór tego modelu to świetny sposób na wykorzystanie miejsca w rogu pokoju. Dzięki jej głębokości przechowywanie grubych kurtek latem, czy letnich ubrań zimą stanie się łatwiejsze, bo na wszystko znajdzie się miejsce.  Wnętrze można dostosować dzięki dwóm drążkom, oraz czterem regulowanym półkom. Gdyby jednak okazało się, że potrzeba dodatkowej przestrzeni szafy narożne można powiększyć przez dokupienie pojemnej nadstawki, która dzięki ustawieniu na górze pozwoli na zaoszczędzenie jeszcze większej przestrzeni w pokoju.Szafy narożne są ozdobione unikatowymi grawerami w 3D odpowiednimi dla każdej kolekcji. To produkt całkowicie bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci dzięki zastosowaniu ekologicznych, antyalergicznych farb wodnych, zaokrąglonym krawędziom, czy zawiasom BLUM z funkcją cichego domykania. Atuty są potwierdzone certyfikatem bezpieczeństwa TUV.

Młodzieżowe szafy przesuwne

Dostępna w kolekcjach młodzieżowych szafa przesuwna to nowoczesna alternatywa dla standardowych szaf. Dzięki niej można zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju nie obawiając się o ustawienie, które może ograniczać otwieranie drzwiczek tradycyjnych garderob. Drzwi mają funkcję cichego otwierania i zamykania.

YO 160 jest szersza od pozostałych produktów w ofercie, co skutkuje większą przestrzenią do przechowywania. Jej wnętrze może być dostosowane do potrzeb użytkowników dzięki drążkowi oraz 5 regulowanym półkom. Fronty, tak jak w przypadku pozostałych produktów w ofercie, w większości kolekcji są ozdobione unikatowymi grawerami wykonywanymi za pomocą technologii 3D. Większość mebli jest matowa, ale wśród kolekcji młodzieżowych oferujemy również zestawy na wysoki połysk, takie jak:

 

Młodzieżowe szafy narożne

Narożne młodzieżowe garderoby cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tak samo jak w przypadku szaf dziecięcych ich wnętrze również można dostosować przy pomocy dwóch drążków i czterech regulowanych półek. Mają aż 2 metry wysokości, a tym samym przechowywanie jest jeszcze łatwiejsze – w szafie nie pogniecie się nawet długa suknia, czy nowy garnitur.

Głębokość garderoby pozwala na umieszczenie w środku nie tylko ubrań, ale też pamiątek, książek, czy szkolnych przyborów. Dodatkowo można do nich dobrać nadstawki, z którą mebel zwiększy się jeszcze bardziej. Funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie gwarantuje porządek w młodzieżowej garderobie.

19332.jpg (1500 x 2000)

Młodzieżowe szafy narożne są zwieńczone grawerami wykonanymi w technologii 3D, które łączą się z pozostałymi elementami w poszczególnych kolekcjach. Większość mebli jest matowa, ale wśród kolekcji młodzieżowych oferujemy również zestawy na wysoki połysk.

Szafa narożna Re

Szafa narożna Re to produkt z najnowszej linii mebli klasycznych – ReStyle. Dzięki swojej głębokości pomieści masę ubrań, zabawek, gier i innych potrzebnych dziecku rzeczy. To funkcjonalne rozwiązanie gwarantuje, łatwiejsze utrzymanie porządku, oraz estetyczny wygląd dopasowany do pozostałych mebli klasycznych. W środku, na jednym ze skrzydeł znajduje się duże lustro. Pasek mocowany do ściany zabezpiecza szafę przed przewracaniem, więc jest produktem odpowiednim dla dzieci w każdym wieku.Narożna szafa z linii ReStyle to klasyczna propozycja do pokoju zarówno dziecka jak i nastolatka. Jest dostępna w wersji białej w kolekcjach Royal White, Vibe White i Boho, oraz – jako nowość w naszej ofercie – w szarym kolorze dla kolekcji Royal Grey i Vibe Grey. Fronty są ozdobione unikalnymi grawerami oraz zwieńczone elegancką koroną i kryształowymi lub matowymi uchwytami.

Do góry