+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plPoradyInspiracjeSzafy do pokoju młodzieżowego

Szafy do pokoju młodzieżowego

Szafy do pokoju młodzieżowego

Przy aranżowaniu wnętrz, które mają służyć nam latami pojawia się masa pytań. Gdzie ustawić łóżko, czym przysłonić okna, w jaki sposób zagospodarować przestrzeń, jakie meble najlepiej wybrać, aby wszystko w pokoju miało swoje miejsce… Aby choć trochę ułatwić podejmowanie decyzji przedstawiamy nasze propozycje na jeden z najpotrzebniejszych mebli.

Jaka szafa do pokoju dziecka?

Im starsze dziecko, tym większych ubrań potrzebuje. Tym samym przestrzeń do przechowywania również musi być do nich dopasowana. Potrzeba przestrzeni na kurtki, koszulki, koszule, spodnie, bluzy, suknie, czy garnitur, a to wszystko zajmuje mnóstwo miejsca. Im bardziej pojemna szafa, tym lepiej dla użytkownika – to jasne. Nie zawsze jednak w pokoju jest odpowiednia ilość miejsca na ustawienie konkretnej garderoby, dlatego mamy w ofercie kilka wariantów o różnych gabarytach.

Szafa YO 50 lewa/prawa

Najwęższa z młodzieżowych szaf, odpowiednia nawet do pokoju o małym metrażu. Pomimo rozmiaru jest bardzo pojemna. Wewnątrz znajdują się 4 półki z możliwością regulacji, dzięki czemu szafę można odpowiednio dostosować do własnych potrzeb. Drzwi można zamontować na dwa sposoby – otwierają się zarówno na lewą jak i na prawą stronę. Mebel choć niewielki, jest bardzo stabilny - pasek zamocowany do ściany zabezpiecza przed przewracaniem, dzięki czemu szafa jest bezpieczna dla dzieci w każdym wieku. Większość mebli jest matowa, ale wśród kolekcji młodzieżowych oferujemy również zestawy na wysoki połysk.

Galeria

Szafa YO 100

Nieco szersza, dwudrzwiowa szafa z możliwością dostosowania wnętrza dzięki dwóm drążkom i czterem regulowanym półkom. Fronty są zdobione unikatowymi grawerami 3D, a pokrywają ekologiczne farby wodne, które dzięki utwardzeniu UV są odporne na ścieranie i odpryski, a jednocześnie nie uczulają. Całość wieńczą uchwyty dopasowane do stylu poszczególnych mebli. Do szafy można również zamówić idealnie dopasowaną nadstawkę, która zwiększy powierzchnię do przechowywania ubrań nastolatka.

Galeria

Szafa YO 150

Trzydrzwiowa szafa dla młodzieży. To jedna z trzech najbardziej pojemnych garderob, która z pewnością pomieści nie tylko dziecięce ubrania ale także zabawki, czy książki. Wnętrze garderoby można dostosować przy pomocy trzech drążków i aż sześciu regulowanych półek! Jeśli mimo to potrzebna jest większa przestrzeń do przechowywania do trzydrzwiowej szafy również można dobrać nadstawkę, oszczędzając tym samym miejsce na podłodze.

Galeria

Szafa narożna

Jest doskonałym sposobem na wykorzystanie miejsca w rogu pokoju. Dzięki jej gabarytom przechowywanie jest o wiele łatwiejsze, bo głębokość pozwala na umieszczenie w środku nie tylko ubrań. Do szafy można także dobrać  narożną nadstawkę, z którą przestrzeń mebla zwiększy się jeszcze bardziej. Funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie gwarantuje porządek w młodzieżowej garderobie.

Galeria

Szafa przesuwna

Dostępna w kolekcjach młodzieżowych szafa przesuwna to nowoczesna alternatywa dla standardowych szaf. Dzięki niej można zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju nie obawiając się o ustawienie, które może ograniczać otwieranie drzwiczek tradycyjnych szaf. Fronty na obu przesuwnych skrzydłach są ozdobione unikatowymi grawerami nawiązującymi do tematyki kolekcji, a dzięki zawiasom BLUM z funkcją cichego domykania poszukiwania ulubionych ubrań mogą odbywać się po cichutku. Wnętrze szafy może być dostosowane do potrzeb dzięki drążkowi i pięcioma półkami z możliwością regulacji.

Galeria

 

Szafy do pokoju młodzieżowego z lustrem

Nową linię mebli ReStyle cechuje dodatkowy atut. Wszystkie szafy z nowych kolekcji na jednym ze skrzydeł mają zamontowane lustra, aby jeszcze bardziej usprawnić codzienne, wykonywane w pośpiechu poranne czynności. Garderoby z lustrami są dostępne w 3 wymiarach.

Szafa Re 150

Cechuje ją nie tylko ponadczasowy wygląd, ale też pojemność - poza otwieranymi przegrodami na ubrania u dołu ma również szuflady, w których można schować drobniejsze przedmioty, poskładane koszulki, lub wykorzystać je w dowolny sposób do przechowywania  skarbów. Wnętrze szafy można dostosować dzięki pionowym i poziomym drązkom, oraz czterem regulowanym półkom. Fronty są ozdobione unikalnymi grawerami oraz zwieńczone kryształowymi lub matowymi uchwytami.

boho-strona.jpg (1920 x 1358)

Szafa Re 100

Dwudrzwiowa szafa jest jednym z produktów o najnowocześniejszym, a jednocześnie ponadczasowym, klasycznym designie. W środku, na skrzydle, zamontowane jest lutro. Fronty są pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, a dodatkowo utwierdzone UV. Dodatkowo dzięki laminowanej płycie korpusu cała szafa jest odporna na ścieranie i odpryski, co znacznie przedłuża jej żywotność. To klasyczna propozycja odpowiednia do pokoju dziecka i nastolatka. Jest dostępna w wersji białej w kolekcjach Royal White, Vibe White i Boho, oraz w szarym kolorze dla kolekcji Royal Grey i Vibe Grey.

royal-white-strona-2.jpg (1920 x 1358)

Szafa narożna Re

Narożna garderoba z kolekcji klasycznych tak samo jak standardowa jest doskonałym sposobem na wykorzystanie miejsca w rogu pokoju. Pomieści masę ubrań, zabawek, gier i innych potrzebnych dziecku rzeczy. Wnętrze może być dostosowane dzięki dwóm drążkom i pięciu regulowanym półkom. Dodatkowo, tak jak w pozostałych szafach z kolekcji klasycznych wewnątrz znajduje się lustro.

Szafa narożna gwarantuje, łatwiejsze utrzymanie porządku, oraz estetyczny wygląd dopasowany do pozostałych mebli klasycznych. Pasek mocowany do ściany zabezpiecza szafę przed przewracaniem, dzięki czemu jest odpowiednia dla dzieci w każdym wieku.

Galeria

Do góry