Facebook
MEBLIK.plDodatkiPościele niemowlęce

Pościele do łóżeczekPościele dla niemowląt

Bezpieczny dla dziecka

Wzory pościeli stworzyliśmy specjalnie, by tworzyły kompozycje stylowo współgrające z pozostałym umeblowaniem wnętrza. Miłe dla oka pastelowe kolory i przyjemne w dotyku atestowane tkaniny są bardzo trwałe i nadają się do częstego prania. Uszyte z najwyższej jakości bawełny w delikatne prążki, gładkie lub krateczkę zostały wzbogacone dekoracyjnym haftem. Komfort snu dziecka dopełniają baldachimy. Cena pościeli (komplet poszewek + ochraniacz) - 255 zł.

 Poniżej galeria kompletów pościeli dziecięcych

 

Zdrowa i bezpieczna pościel niemowlęcaPościele dla niemowląt

Bezpieczne dla niemowląt

Wykonana w 100% z tkaniny bawełnianej pościel do łóżeczka w zetknięciu z delikatną skórą Twojego Dziecka nie spowoduje żadnych zaczerwień, odparzeń itp. Pościel posiada certyfikaty Bezpieczny dla Dziecka (Nr 370/AC 017)oraz Bezpieczny dla Niemowląt (Nr 371/AC 017), co gwarantuje spokojny i bezpieczny sen dla Twojego Maluszka.


Baldachimy

Wykonany jest z tkaniny bawełnianej dopasowanej do wzoru pościeli oraz z białego tiulu, który może pełnić w lato funkcję moskitiery. Oba produkty posiadają Certyfikat Bezpieczny dla Dziecka (Nr 370/AC 017) oraz Bezpieczny dla Niemowląt (Nr 371/AC 017). Baldachim w zależności od potrzeby można montować na krótszym lub dłuższym boku łóżeczka. Zapewnia spokojny sen dla Twojego Maluszka izolując go od nadmiaru bodźców.  Cena - 140 zł

Do góry