+48 666 855 156

infolinia@meblik.pl

Facebook
MEBLIK.plNowośćPrezentujemy kolekcje Piłkarz i Dance

Prezentujemy kolekcjeDance Black

Piłkarz i Dance

Piłkarz

Prawdziwa niespodzianka dla młodych pasjonatów piłki nożnej oraz emocji z nią związanych. Kolekcja w niesamowity sposób odtworzy w pokoju atmosferę piłkarskiego stadionu i przeniesie na emocjonujący mecz, na którym króluje pasja i radość. Białe fronty w połączeniu z szarymi bokami idealnie prezentują wyrazistego piłkarza, dumnie kopiącego piłkę.

Duży wybór brył w kolekcji pozwoli urządzić rożnego rodzaju wnętrza. Zarówno starsi jak i młodsi piłkarze znajdą coś dla siebie i z powodzeniem urządzą swoje wymarzone boisko we własnym pokoju (Piłkarz)

Piłkarz

Dance

Tworząc nowe kolekcje nie zapomnieliśmy również o dziewczętach i tu z dumą prezentujemy najnowszą kolekcję Dance - coś dla tancerek i miłośniczek tanecznej przygody. Eleganckie, białe, błyszczące fronty prezentują przepiękną, delikatną i zwiewną niczym motyl tancerkę. Energiczną i niezwykle kolorową (Dance Colour) lub w drugiej opcji, klasyczną i wytworną w tonacji czerni i szarości (Dance Black). Radość płynąca z tańca niezależnie od jego stylu może wyrażać się nie tylko na parkietach i scenach tanecznych konkursów, może również zagościć w pokoju każdej pasjonatki za sprawą niezwykłych mebli , których piękno zachwyci każdego.

W obu kolekcjach pełna gama brył do wyboru - dla każdego , coś odpowiedniego!

Dance Colour

Do góry