+48 733 377 277 (pon-sob 10:00 - 21:00)

Raty zero procent

10x0%

Zakupy w salonach firmowych* Meblik oraz w sklepie internetowym www.meblik.pl można rozłożyć na 10 miesięcznych rat 0%, RRSO = 0%, dla zamówień powyżej 3000 zł. 

Uwaga! Opcja płatności ratalnej dostępna jest jedynie dla klientów indywidualnych i brak jest możliwości wystawiana FV na firmę przy tej formie płatności.

*Listę salonów firmowych znajdziesz tutaj. Na mapie są oznaczone kolorem turkusowym. 


Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 3000 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
    przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail,
    a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat. Kalkulację przygotowaliśmy 22.06.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Oprocentowanie nominalne kredytu ratalnego jest stałe przez cały okres obowiązywania umowy. Oznacza to, że Twoje raty będą takie same przez cały okres spłaty pod warunkiem, że będziesz je spłacać zgodnie z harmonogramem.
Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość kredytu, którego możemy Ci udzielić wyliczymy po analizie Twojej zdolności kredytowej. Listę możliwych dokumentów, na podstawie których możesz poświadczyć swój dochód znajdziesz na naszej stronie www.credit-agricole.pl w zakładce Dokumenty i w punkcie sprzedaży partnera.
MEBLIK Sp. z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest
upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup
towarów i usług.

 


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) obliczona na dzień 10.09.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu dostępnego w MEBLIK Sp. z o.o. wynosi 0%. Maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000,00 zł. Minimalna kwota kredytu wynosi 3000 zł. Okres kredytowania 10 miesięcy. Szczegółowe informacje dotyczące kredytu i jego dostępności znajdują się u sprzedawcy. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (NIP 526-10-08-546) (Bank). Meblik Sp. z o.o. współpracuje z Bankiem i jest umocowana do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Ninejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny.


W rozumieniu Ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12.05.2011 Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu: 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 3000,00 zł, oprocentowanie nominalne: 0.0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 10 równych, miesięcznych rat.. Kalkulacja została dokonana na dzień 8.11.2017r. na reprezentatywnym przykładzie. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego. Podmiotem udzielającym kredytu jest Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie. Meblik Sp. z o.o. z siedzibą w Topole 70, jest podmiotem pośredniczącym pomiędzy kredytobiorcą a Alior Bankiem S.A. Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu. Materiał ma charakter reklamowy i informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Kredyt ratalny oferowany jest łącznie z kartą kredytową. Szczegółowe warunki dotyczące kredytu dostępne u Sprzedawcy. Udzielenie kredytu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.