+48 733 377 277 (pon-sob 10:00 - 21:00)

Polska firma z wartościami

Zaczęło się od dwójki przyjaciół z pasją, którzy w 2006 r. stworzyli innowacyjne rozwiązanie w świecie mebli.

Wszystko po to, aby nadać szafom, komodom i łóżkom niepowtarzalnego charakteru, który rozweseli dziecięce pokoje. Dzisiaj Meblik zatrudnia ponad 400 pracowników w całym kraju i poza nim zdobywając kolejne rynki na świecie.

Kierując się zasadą, że dobro jest jedyną rzeczą, jaka się mnoży, jeśli się ją dzieli, zaangażowaliśmy się w działalność społeczną. Od 2008 roku działamy wspólnie z Polską Akcją Humanitarną. Ufundowaliśmy budowę czterech studni w Sudanie Południowym, dzięki którym znacznie wzrósł komfort życia mieszkańców Bor i Kuerdiek.


Gramy także z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, dla której wyprodukowaliśmy szafę i skrzynie z motywami 27. finału.

Współpracujemy z fundacjami "Piękne Anioły", "Mam marzenie", "SOS Wioski Dziecięce", "Zdążyć z Pomocą", z którymi odnowoliśmy pokoje dzieci znajdujących się w potrzebie. Tworzymy także strefy zabaw dla dzieci m. in. w Warszawie, Toruniu, Rzeszowie i Wiśle Wielkiej.

Wiele ogniw składa się na nasz sukces. Dostawcy, pracownicy i Wy, Klienci i Wasze opinie przekładają się na jakość produktów i oferowanych usług. To dopiero początek naszej drogi, mamy jeszcze mnóstwo pomysłów i energii do działania. Bierzemy się do pracy!