+48 733 377 277 (pon-sob 10:00 - 21:00)

Dla niej

Meble młodzieżowe dla dziewczynMeble młodzieżowe dla dziewczyn

Dla niej

Meble dla dziewczynki, nastolatki, czy do sypialni dorosłej kobiety to prawdziwy temat-rzeka, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych dużych i małych klientek, stworzyliśmy kilkadziesiąt przeróżnych kolekcji. Każda z Was znajdzie tu coś dla siebie! 

Na co zwracać uwagę wybierając meble młodzieżowe?

Wybierając meble młodzieżowe, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. W końcu pokój nastolatka to nie zwykła sypialnia – to jego prywatne centrum dowodzenia. Powinna znaleźć się w nim przestrzeń na odpoczynek, naukę, rozrywkę, a także przyjmowanie gości. Z Meblikiem stworzysz pokój idealnie dopasowany do potrzeb i zainteresowań dorastającego młodego człowieka.

Trwałość i bezpieczeństwo

Meble młodzieżowe znajdujące się w ofercie Meblika są uniwersalne, funkcjonalne i spełniają rygorystyczne wymogi dotyczące bezpieczeństwa (potwierdzone certyfikatami TÜV Rheinland Polska). W trosce o trwałość naszych produktów stosujemy najlepsze materiały i technologie podwyższające ich odporność na uszkodzenia, zarysowania i odpryski. A korzystając z ekologicznych farb, dbamy nie tylko o środowisko, lecz także o zdrowie domowników.

Wszystko, czego potrzebuje nastolatek

Urządzanie pokoju zwykle rozpoczyna się od wyboru łóżka, z którego nastolatek korzysta nie tylko podczas snu. To tam prowadzi długie rozmowy telefoniczne, czyta książki, słucha muzyki. Dlatego pamiętamy, by stelaż łóżka zapewniał dobrą wentylację materaca. Kolejny krok to pojemna szafa i komody z dużymi szufladami, które pomogą utrzymać porządek. Wraz z powiększaniem się kolekcji ubrań, książek i gadżetów, bez problemu uzupełnisz je o nadstawki, kontenerki i skrzynie. Paradoksalnie, to biurka młodzieżowe i krzesła, a nie łóżka często spędzają sen z powiek rodzicom. Jak wybrać to najwygodniejsze i najładniejsze? Spokojnie! Mamy takie, które idealnie się prezentują i znakomicie nadają się do nauki. Dzięki kolekcjom Meblika, zawierającym komplet potrzebnych mebli, urządzisz praktyczne i spójne stylistycznie wnętrze.

Stylowe meble młodzieżowe

Nasze kolekcje przekonują do siebie również najsurowszych krytyków, czyli nastolatki. Dla nich ważniejszy niż trwałość mebli, jest wygląd. Musi przecież odpowiadać indywidualnemu stylowi. Nieważne czy to pokój dla dziewczynki czy pokój dla chłopca, ulubiony kolor, ukochana drużyna piłkarska, jedyny słuszny gatunek muzyczny – to wszystko musi znaleźć wyraz w wystroju wnętrza, by zyskało aprobatę nastolatka. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz meble z grawerowanymi i malowanymi motywami sportowymi, motoryzacyjnymi, muzycznymi, podróżniczymi czy wizerunkami bohaterów kultowych filmów. Jeśli zainteresowania twojego dziecka zmieniają się jak w kalejdoskopie, lepiej będzie postawić na uniwersalne wzornictwo, a charakteru nadać wnętrzu poprzez wybór odpowiednich dodatków. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również liczne meble klasyczne oraz nowoczesne meble modułowe.