+48 733 377 277 (pon-sob 10:00 - 21:00)

Łóżka dziecięce

Produkty 1-12 z 36

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Co nas wyróżnia

Wykonany przez naszych doświadczonych monterów. Wniosą paczkę bez względu na piętro, zdejmą buty przed wejściem i posprzątają po zakończonej pracy!

Nasze meble pozytywnie przechodzą badania certyfikacyjne TÜV i odpowiadają normom stawianym produktom dla dzieci przez Unię Europejską.

Fabryka Meblik znajduje się w Topolach, w woj. pomorskim i to tam projektujemy i produkujemy wszystkie nasze meble.

Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie projekt rozmieszczenia mebli oraz proponowaną aranżację od kolorów ścian, aż po dodatki.

Jeśli chcesz rozłożyć płatność na raty, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Wniosek wypełnisz przez internet i błyskawicznie sfinalizujesz swoje zamówienie.

Łóżka dziecięce

Piękny, pełen kolorów pokój, w którym jest miejsce do zabawy i odpoczynku, to spełnienie marzeń każdego dziecka i rodzica. Kiedy już nadejdzie moment zmiany niemowlęcego wystroju na taki dostosowany do wymagań i potrzeb przedszkolaka, wtedy warto zastanowić się nad wyborem solidnego i przede wszystkim bezpiecznego łóżka dziecięcego. Takie właśnie meble znajdują się w naszej ofercie, a potwierdzeniem wysokiej jakości i spełnienia rygorystycznych wymagań dotyczących bezpieczeństwa jest przyznany dziecięcym meblom Certyfikat bezpieczeństwa TÜV Rheinland Polska. To bardzo istotne, szczególnie dlatego, że dziecięce łóżko w swojej karierze przechodzi różne próby wymyślane przez najmłodszych.

Miejsce do spania bezwzględnie musi być wytrzymałe i najlepiej, żeby było też sprytnie zaaranżowane. Dlatego oprócz wygodnego materaca warto zwrócić uwagę na pozostałe atuty dostępnych mebli, takie jak szuflada, która może służyć za dodatkowe spanie, albo za sprzymierzeńca w bezszelestnym wymykaniu się z pokoju zaraz po przeczytaniu bajki na dobranoc. Pomocnikiem w zapewnieniu bezpieczeństwa będą też tapicerowane panele ścienne i nakładana na ramę łóżka dziecięcego miękka zastawka, które spełni rolę barierki. Dzięki takim rozwiązaniom każde dziecko nawet jeśli lubi przewracać się w nocy z boku na bok, będzie w pełni bezpieczne, a wiadomo nie od dziś, że sen dziecka wiąże się z poczuciem jego bezpieczeństwa i komfortem.

Wszystkie meble są projektowane i produkowane w Polsce.