Łóżko domek (Dreamhouse)

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Co nas wyróżnia

Wykonany przez naszych doświadczonych monterów. Wniosą paczkę bez względu na piętro, zdejmą buty przed wejściem i posprzątają po zakończonej pracy!

Nasze meble pozytywnie przechodzą badania certyfikacyjne TÜV i odpowiadają normom stawianym produktom dla dzieci przez Unię Europejską.

Fabryka Meblik znajduje się w Topolach, w woj. pomorskim i to tam projektujemy i produkujemy wszystkie nasze meble.

Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie projekt rozmieszczenia mebli oraz proponowaną aranżację od kolorów ścian, aż po dodatki.

Jeśli chcesz rozłożyć płatność na raty, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Wniosek wypełnisz przez internet i błyskawicznie sfinalizujesz swoje zamówienie.

Łóżko domek

Każdy rodzić marzy o tym, żeby stworzyć swojemu dziecku bajkowy pokój. Piękną przestrzeń, w której pociecha będzie się bawić, spać i cieszyć się nią. Aranżacja pierwszego, samodzielnego pokoju to dla przedszkolaka wielka przygoda, a dla rodziców nie lada wyzwanie, bo przecież trzeba tak urządzić pokój, żeby mały lokator chciał spędzać w nim czas. Czas zmiany pokoju w tym okresie jest też często czasem spędzonym na nauce zasypiania bez rodziców, dlatego tak istotna jest przestrzeń zaaranżowana dla coraz bardziej samodzielnego dziecka.

Jednym z najważniejszych elementów nowego pokoju będzie wygodne łóżko dziecięce. Najlepiej, żeby nowe spanie kojarzyło się dziecku z bezpieczeństwem i z miejscem tylko dla niego. Nic nie sprawdzi się w takiej sytuacji lepiej niż łóżko domek, który nocą będzie bezpiecznym schronieniem i wygodnym spaniem, a za dnia wspaniałym pałacem dla dziewczynki, albo twierdzą nie do zdobycia dla chłopca. Łóżko domek będzie miejscem w pokoju, które pobudza wyobraźnię dziecka, bo przecież jednego dnia może być domem, a innego twierdzą, zamkiem, a nawet pirackim statkiem.

Konstrukcja w stylu skandynawskim, zaokrąglone krawędzie i tapicerowana dwustronnie ścianka świetnie wkomponują się w każdą przestrzeń. Warto też zaopatrzyć nowe spanie w szufladę, która może służyć za dodatkowe spanie, albo za sprzymierzeńca w bezszelestnym wymykaniu się z pokoju zaraz po przeczytaniu bajki na dobranoc.

Wszystkie meble są projektowane i produkowane w Polsce.