+48 733 377 277 (pon-sob 10:00 - 21:00)
Promocja na wszystkie produkty
  Opis

  Opis produktu

  Dwudrzwiowa szafa z szufladami, skrzynko-półką w lewej części szafy i z wbudowaną nadstawką szafy. Pojemna szafa, w której dostosujesz wyposażenie wnętrza osobno dla każdej części. Dzięki takiej możliwości zyskujesz pewność, że szafa będzie dostosowana do Twoich oczekiwań i potrzeb. Możliwość wyboru koloru skrzynko-półki dodatkowo spersonalizuje mebel, a możliwość ustalenia w której części ma znajdować się drążek na wieszaki, a w której półki ułatwi codzienne użytkowanie szafy. Niezależnie od tego czy głównym przeznaczeniem mebla będzie przechowywanie ubrań, czy będzie to szafa na książki, taki mebel na pewno sprawdzi się zarówno w pokoju młodzieżowym jak i w sypialni. Możesz mieć pewność, że bez problemu dopasujesz do niej inne meble z wybranej kolekcji. Na pewno ułatwi aranżacje każdego pomieszczenia. Jest to mebel odpowiedni dla każdego, kto ceni sobie zarówno design i funkcjonalność. Praktyczne połączenie głębokiej szafy z szufladami i skrzynko-półką zwiększa możliwości organizacji przestrzeni i aranżacji. Szafa zachwyca nie tylko praktycznością, ale również możliwością stworzenia wkoło niej przyjaznej przestrzeni, a to bardzo istotne. Duża szafa sprawdzi się w klasycznym, prostym wnętrzu oraz w nowoczesnej aranżacji.

  Wszystkie meble są projektowane i produkowane w Polsce.

  1. Korpus i fronty wykonane z płyty laminowanej o podwyższonej odporności na wilgoć.

  2. Korpus i obrzeża frontów o łagodnej strukturze dębu z drobnymi sękami (obrzeża 1mm)

  3. Fronty wykonane z białej płyty laminowanej super mat. Oznacza to brak struktury płyty, co daje efekt satynowej, matowej gładkości do złudzenia przypominającej elementy malowane farbami matowymi.

  4. Konfigurowalne wnętrze szafy - w zestawie 1 drążek i 5 półek.

  5. Maksymalne obciążenie jednej szuflady lub jednej półki, to 10kg.

  6. Bezuchwytowy system otwierania frontów i szuflad. Wystarczy lekko nacisnąć na front, aby otworzyć drzwi szafy lub szufladę.

  7. Fronty wbudowanej nadstawki szafy otwierane są niezależnie od dłuższego frontu.

  8. Praktyczna podstawa w formie cokołu zapobiega wpadaniu przedmiotów pod mebel oraz kumulowaniu się tam brudu.

  9. Tylna ściana z białej płyty laminowanej 18mm.

  10. Tylna ściana skrzynki z białej płyty HDF.

  11. Duże meble warto przymocować do ściany za pomocą specjalnego paska (znajduje się w zestawie). Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed przewróceniem.

  Wymiary

  Wymiary

  Szerokość
  120.6 cm
  Głębokość
  58 cm
  Wysokość
  240 cm
  Waga
  187.7 kg
  Pliki do pobrania