+48 733 377 277 (pon-sob 10:00 - 21:00)
Promocja na wszystkie produkty
  Opis

  Opis produktu

  Wisząca szafka zwiększa możliwości przechowywania, nie zajmując przy tym miejsca na podłodze. Jest to szczególnie ważne w niewielkich pomieszczaniach, w których liczy się każdy centymetr. Zwolnione w ten sposób cenne miejsce można przeznaczyć na niezbędne w pokoju młodzieżowym biurko, łóżko albo komodę. Szafka wisząca w minimalistycznym stylu dopasuje się do każdego wnętrza zwiększając jego możliwości i dodając funkcjonalności. A zamknięte fronty stworzą efekt uporządkowanej i zorganizowanej przestrzeni. Możliwość wyboru koloru skrzynko-półki spersonalizuje mebel i pozwoli wyeksponować ulubione dodatki lub książki. Szafka wisząca doskonale zaprezentuje się nad komodą albo biurkiem i stanie się wtedy miejscem idealnym do przechowywania książek i dokumentów. Świetnie też sprawdzi się zawieszona nad łóżkiem jako dodatkowe miejsce do przechowywania miękkich swetrów i ubrań, które nie powinny być wieszane na wieszakach. To świetnie rozwiązanie szczególnie do niewielkich pomieszczeń, w których bardzo ważne jest optymalne wykorzystanie przestrzeni. Możesz mieć pewność, że bez problemu do wybranej szafki dopasujesz inne meble z danej kolekcji, a aranżując przestrzeń w spójnym stylu zyskasz pewność, że całość będzie prezentowała się estetycznie i ponadczasowo.

  Wszystkie meble są projektowane i produkowane w Polsce.

  1. Korpus i fronty wykonane z płyty laminowanej o podwyższonej odporności na wilgoć.

  2. Korpus i obrzeża frontów o łagodnej strukturze dębu z drobnymi sękami (obrzeża 1mm)

  3. Fronty wykonane z białej płyty laminowanej super mat. Oznacza to brak struktury płyty, co daje efekt satynowej, matowej gładkości do złudzenia przypominającej elementy malowane farbami matowymi.

  4. Stały układ wnętrza – wewnątrz każdej szafki znajdują się 3 półki.

  5. Maksymalne obciążenie szafki, to 50kg.

  6. Półki zamocowane na specjalnych podpórkach, które zabezpieczają przed ich wysunięciem.

  7. Maksymalne obciążenie jednej półki, to 5kg.

  8. Wydłużone fronty zapewniają wygodny sposób otwierania.

  9. Fronty z systemem spowalnianego zamykania.

  10. Tylna ściana z białej płyty HDF wpuszczona w korpus, co zapobiega jej wybiciu podczas użytkowania.

  11. Szafka zawieszana jest na specjalnej listwie, co wzmacnia konstrukcję i dodaje stabilności (listwa znajduje się w zestawie).  Wymiary

  Wymiary

  Szerokość
  204.6 cm
  Głębokość
  30 cm
  Wysokość
  100 cm
  Waga
  72.5 kg
  Pliki do pobrania