+48 733 377 277 (pon-sob 10:00 - 21:00)

Łóżka młodzieżowe

Produkty 49-60 z 73

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Co nas wyróżnia

Wykonany przez naszych doświadczonych monterów. Wniosą paczkę bez względu na piętro, zdejmą buty przed wejściem i posprzątają po zakończonej pracy!

Nasze meble pozytywnie przechodzą badania certyfikacyjne TÜV i odpowiadają normom stawianym produktom dla dzieci przez Unię Europejską.

Fabryka Meblik znajduje się w Topolach, w woj. pomorskim i to tam projektujemy i produkujemy wszystkie nasze meble.

Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie projekt rozmieszczenia mebli oraz proponowaną aranżację od kolorów ścian, aż po dodatki.

Jeśli chcesz rozłożyć płatność na raty, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Wniosek wypełnisz przez internet i błyskawicznie sfinalizujesz swoje zamówienie.

Łóżka młodzieżowe

Pokój młodzieżowy, to przestrzeń, w której wszystko musi się zgadzać. Nie wystarczy po prostu wstawić do niego mebli, ta przestrzeń powinna być oazą dla młodego człowieka, który zaczyna powoli wchodzić w dorosłość. Nastolatkowie doceniają styl, wygodę i komfort użytkowania, a to sprawia, że wybierając meble do swojego pokoju, są bardzo wymagający. Jako producent mebli jesteśmy w stanie sprostać tym oczekiwaniom. W naszej ofercie każdy nastolatek znajdzie łóżko młodzieżowe dopasowane do jego potrzeb, wymagań i stylu. Wybór jest bardzo duży i nie musi kończyć się na klasycznym, prostym miejscu do spania. Aranżując pokój, warto pamiętać o wygodnym i przede wszystkim modnym łóżku młodzieżowym, które będzie zachwycało nie tylko praktycznością, ale również możliwościami stworzenia wokół niego przyjemnej przestrzeni. Przecież dziś to nie tylko miejsce do spania, to też przestrzeń, na której dorastający ludzie uczą się, czytają książki, odpoczywają lub grają w ulubione gry. Dlatego bardzo ważne jest wybranie takiego łóżka młodzieżowego, które oprócz wygodnego materaca zapewniającego zdrowy sen będzie miało możliwość dostosowania go do aktualnych potrzeb. Takim elementem zwiększającym elastyczność urządzonego już pokoju będzie możliwość dobrania odpowiedniej szuflady, która może służyć za dodatkowe spanie dla przyjaciół. Innym rozwiązaniem może być dopasowany stolik nocny, na którym będzie można odłożyć telefon lub ustawić lampkę.

Wszystkie meble są projektowane i produkowane w Polsce.