+48 733 377 277 (pon-sob 10:00 - 21:00)
Promocja na wszystkie produkty
  Opis

  Opis produktu

  Trzydrzwiowa szafa z szufladami i ozdobną skrzynko-półką w środkowej części. Pojemna szafa, w której dostosujesz wyposażenie wnętrza osobno dla każdej z trzech części. Dzięki takiej możliwości zyskujesz pewność, że szafa będzie dostosowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, a odpowiednio dobrane wnętrze szafy, to większy komfort i wygoda użytkowania. Możliwość ustalenia w której części ma znajdować się drążek na wieszaki, a w której półki pozwala na używanie szafy równocześnie jako mebla do przechowywania ubrań i miejsca do schowania książek lub gier planszowych. To świetnie rozwiązanie szczególnie do niewielkich pomieszczeń, w których bardzo ważne jest optymalne wykorzystanie przestrzeni. Jest to również mebel odpowiedni dla każdego, kto ceni sobie zarówno design i funkcjonalność. Praktyczne połączenie głębokiej szafy z szufladami i skrzynko-półką zwiększa możliwości organizacji przestrzeni i aranżacji. Szafa zachwyca nie tylko praktycznością, ale również możliwością stworzenia wkoło niej przyjaznej przestrzeni, a to bardzo istotne zarówno w pokoju młodzieżowym jak i w sypialni. Duża szafa sprawdzi się w klasycznym, prostym wnętrzu oraz w nowoczesnej aranżacji.

  Wszystkie meble są projektowane i produkowane w Polsce.

  1. Korpus i front środkowy wykonane z płyty laminowanej o podwyższonej odporności na wilgoć o łagodnej strukturze dębu z drobnymi sękami (obrzeża 1mm).

  2. Fronty zewnętrzne grawerowane, wykonane z lakierowanej płyty MDF, utwardzanej promieniami UV.

  3. Konfigurowalne wnętrze szafy - w zestawie 10 półek oraz 2 drążki.

  4. Maksymalne obciążenie jednej szuflady lub jednej półki, to 10kg.

  5. Bezuchwytowy system otwierania frontów i szuflad. Wystarczy lekko nacisnąć na front, aby otworzyć drzwi szafy lub szufladę.

  6. Praktyczna podstawa w formie cokołu zapobiega wpadaniu przedmiotów pod mebel oraz kumulowaniu się tam brudu.

  7. Tylna ściana z białej płyty laminowanej 18mm.

  8. Tylna ściana skrzynki z białej płyty HDF.

  9. Duże meble warto przymocować do ściany za pomocą specjalnego paska (znajduje się w zestawie). Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed przewróceniem.

  Korpus
  Laminowana płyta o grubości 18 mm
  Gwarancja
  Nawet do 7 lat
  Samodomykające okucia
  Z dożywotnią gwarancją
  Wymiary

  Wymiary

  Szerokość
  180 cm
  Głębokość
  58 cm
  Wysokość
  240 cm
  Waga
  265.4 kg
  Korpus
  Laminowana płyta o grubości 18 mm
  Gwarancja
  Nawet do 7 lat
  Samodomykające okucia
  Z dożywotnią gwarancją
  Pliki do pobrania