Łóżko piętrowe - zaoszczędź trochę miejsca!

Pokój o mniejszym metrażu, który dzielić ma dwoje dzieci, musi zostać zaaranżowany tak, aby stworzyć dla nich zarówno miejsce odpoczynku jak i zagospodarować przestrzeń do odrabiania lekcji, czy zabawy. To trudna sytuacja, bo każdy mebel musi zostać umieszczony tak, aby nie ograniczono jego funkcjonalności (np. poprzez trudności z otwieraniem szafy). Z pomocą w tej sytuacji przychodzi nam funkcjonalne łóżko piętrowe!

Takie rozwiązanie niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim, pozwala zaoszczędzić miejsce, które wykorzystamy później do ustawienia niezbędnych mebli. Wiele osób zdaje sobie pytanie — co zrobić z pościelą, gdy w ciągu dnia używamy łóżka jako przestrzeni wypoczynkowej?

Reasumując, łóżko piętrowe jest doskonałym rozwiązaniem jeśli zależy nam na tym, aby każde z dzieci posiadało własne miejsce odpoczynku, a w pokoju pozostała przestrzeń do zabawy. Dodatkowo zagwarantuje to miejsce na szafę, czy biurko. Poza tym — kto z nas nie marzył w dzieciństwie o łóżku piętrowym, na które można się wspinać i podziwiać świat z nieco innej perspektywy?

Łóżko piętrowe przy biurkuŁóżko piętrowe przy biurku