Kolekcja Royal White i X Dark

Pamiętasz, jak lata temu przyklejało się plakaty na drzwi i ściany? Wtedy to był wyraz naszego stylu i zainteresowań. Dzisiejsi nastolatkowie poza wyklejaniem pokoju zdjęciami i innymi grafikami mają znacznie więcej możliwości! Kiedy coraz mocniej zaznaczają swoją indywidualność i pragnienie niezależności, to znak, że czas na nowe meble młodzieżowe.

Meble młodzieżowe Royal White

Meble z klasycznej linii ReStyle to prawdziwy bestseller. Kolekcja Royal White stała się bazą niejednego dziewczęcego wnętrza i ze względu na swoją stylistykę pojawia się również w pokojach dziennych i sypialniach. Dostępne w jej ramach meble młodzieżowe mają wygrawerowane na frontach linie, które nadają im wyrazistości. Wspomniane płyty są malowane wodnymi, ekologicznymi farbami, dlatego sprawdzą się nawet w pokoju alergiczki. Na koniec utwardzamy je światłem UV, więc wytrzymają długie lata w nienaruszonym stanie.

Meble młodzieżowe FashionMeble młodzieżowe Fashion

Wyraziste fronty stanowią zgrany duet z korpusami wykonanymi z płyt o delikatnej strukturze drewna. Dzięki półokrągłym nóżkom nawet pokaźny mebel wygląda lekko. Dodatkowo, szafy na wewnętrznej stronie frontu mają duże lustra, które pozwolą nastolatce szybko wybrać idealną stylizację.

Meble młodzieżowe X Dark

Meble młodzieżowe z kolekcji X Dark są pierwszymi, w których zastosowaliśmy fronty w szarym kolorze. W połączeniu z wyrazistymi, grawerowanymi liniami i ciemnym korpusem tworzy idealną bazę dla nastolatka chcącego zaakcentować swój styl.

Tak samo jak w przypadku kolekcji Royal White, tu też fronty są malowane z wykorzystaniem wodnych, antyalergicznych farb i utwardzone światłem UV. Przejdą więc wszelkie próby wytrzymałości, na który wystawi je nastolatek. Proste, antracytowe korpusy są tu nie tylko elementami mebli, ale też męskiego wystroju.

Meble do pokoju nastolatkaMeble do pokoju nastolatka

Swoją drogą w pokoju nastolatka powinna znaleźć się strefa odpoczynku, nauki i ta, w której będzie mógł oddać się swoim pasjom, niezależnie od tego, czy są nią gry komputerowe, czy coś zupełnie innego. Wspólnie z synem na pewno stworzycie mu idealną przestrzeń!