Urządzamy pokój dla dziewczynki

Często wśród mebli dla chłopców znajdziemy takie, które są stworzone po to, aby uzupełnić jego pasje i zainteresowania dzieci. Pokój dla piłkarza? Fana motoryzacji? Muzyka? Podróżnika? Możliwości jest tak wiele... podpowiadamy jak wybrać najlepiej i urządzić ten kącik z pomysłem. Różnorodna tematycznie oferta Meblik otwiera wachlarz możliwości aranżacyjnych. Oto kilka z nich.

Dla najmłodszych

Doskonałymi kompanami będą zwierzątka z kolekcji Happy Animlas lub Safari. Roześmiane kolorowe zwierzątka podkreślone grawerami 3D codziennie zapraszają do wspólnej, radosnej zabawy.

Dla młodej damy

Wnętrze dla młodej damy powinno być romantyczne, pełne delikatnych eterycznych wzorów. Kolekcja Nature z roślinnymi wzorami na frontach sprawdzi się idealnie. Są na tyle delikatne, że dopasujemy do nich każdą kolorystykę. Prawdziwym hitem wśród nastolatek jest kolekcja Fashion Mint. Kolekcja idealna dla dziewczyn, które interesują się modą. Swoim charakterem przypomina ekskluzywne domy mody, a w pokoju stworzy niepowtarzalny styl glamour, który jest przeznaczony dla prawdziwych pasjonatek świata mody. Piękna grafika podkreślona grawerami połączona z kolorem soczystej mięty zachwyca swym urokiem.

We własnym stylu

Pokój młodzieżowy to nie tylko miejsce do nauki i spania, ale przestrzeń, w której nastolatek ma swój azyl. Wystrój pokoju dla chłopca to także okazja na wyrażenie swojej osobowości. Warto sprawić, by było to pomieszczenie, do którego będzie w dorosłym życiu wracał z sentymentem i w którym będzie się czuł bezpiecznie.

Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie czego oczekujemy i oczywiście spytać o to samego zainteresowanego? W końcu to ma być jego miejsce na Ziemi. Spytajmy więc co się naszemu nastolatkowi lub nastolatce podoba, czy woli stonowaną kolorystykę, czy może szaleje za fototapetą z ulubionym motywem? Czy potrzebuje bardzo dużo miejsca na ubrania, bo zawsze podąża za najnowszymi trendami w modzie, czy może bardziej przydałoby się miejsce, w którym poukłada ulubione książki, gry albo inne akcesoria związane ze swoim hobby?